Il Basilico - München
Il Basilico
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Il Basilico
Recenzii
Acest restaurant era lângă Hotelul meu „FABulous”. M-am oprit aici în prima mea noapte și m-am întors de încă trei ori. WOW mâncarea a fost excelentă. De trei ori l-am lăsat pe chelner să-și aleagă masa cu un pahar de vin roșu. Toți trei au fost ... diferiți și fantastici! Când mă întorc, O să mănânc din nou aici, de câteva ori. Atmosfera este între mese rafinate și informale. Familia, prietenii, grupurile mari și cuplurile mănâncă aici. Nu lăsați etajul să vă păcălească, mai sunt încă două camere jos. Acesta este un loc TREBUIE să mănânci
Mănânc în acest restaurant destul de regulat de trei ori pe trimestru de ani de zile. Proprietarul și chelnerul restaurantului au fost aceiași pentru acea perioadă de timp. Dar mâncarea de pe vremurile din urmă ... a fost ... teribilă. Vechiul chelner care era drăguț în trecut, deși comentariile sale frumoase erau cam prea stereotipe și politicoase, are acum un comportament foarte nepoliticos. Acest lucru nu este doar la mine, ci și la puținii clienți care încă vin la acest restaurant. Pizza nu mai este la fel, scoica de astăzi nu avea gust bun. Totul s-a schimbat dramatic și în rău din păcate. Când i-am oferit feedbackul chelnerului azi, tocmai am primit un comentariu incredibil de la el că „poate nu știi cum să apreciezi mâncarea italiană bună” .... Deci dezamăgitor .... . Astăzi a fost ultima dată, jur
Frumos restaurant. Personalul este amabil și prietenos. Mâncarea este minunată, tipic italiană .. Chestia cu Parmigiano cu trufe, este uluitoare .. Vă recomandăm, dacă sunteți în perlach la pârâu, iar hotelul din clădire este, de asemenea, un sfat bun .. oraș în min .. cel mai bun Mall din ... oraș, min. Jutty și Pete se bucură
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
