Cafe Mosman

Cafenele, Cafea, Supă

Cafe Mosman

Cafe Mosman
4.1 / 5 (1809 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Rahsaan

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 1809 reviews
hkalinowska
14.08.2017

Cafe "Mosman este un loc minunat de drum militar, sesiunile de mic dejun sunt minunate, recomandăm somonul Benedikt, precum și ouăle de florentină. Serviciul este prietenos și prompt, este începutul perfect pentru o duminică dimineață. Este întotdeauna ocupat, așa că în weekend când ajung mai devreme când vor să-și facă micul dejun, au o mulțime de locuri în și în afară, este o cafenea casuală în care mâncarea este bună și oamenii zâmbesc.

keshawn05
14.08.2017

Cafea fantastică, atmosferă de stil Hut, personal prietenos. Cafe Mosman are un meniu bine rotund, cu un mic dejun mare pentru a oferi opțiuni fără gluten. Cafeneaua are locuri confortabile interioare și în aer liber, ideale pentru o zi de iarnă. Oh, și cafeaua ei este ridicolă.

lbogisich-1
14.08.2017

Green Mazăre Risotto a fost prima clasă și foarte umplută. Însoțită de suc proaspăt și cafea bună, un loc foarte plăcut pentru prânz. Valoare pentru bani în meniu și serviciul prietenos foarte atent. O necesitate la Mosman în cadrul unor decizii medii alternative.

rahsaan-trantow
14.08.2017

Avem micul dejun la Cafe Mosman, aș recomanda cu siguranță acest lucru. Cafe Mosman folosește Fairtrade și ingrediente organice, are o cafea grozavă, o atmosferă frumoasă cu mese cu mese, în interior, în interior și o mică zonă în aer liber. Personalul a fost foarte prietenos și atent. Am avut caracteristica specială a chorizo, ouăle coapte, feta și fasole coaptă cu o parte a salsatului Avocado și Olive Sourough, care era absolut delicioasă. Prietenul meu a avut șunca, ceapă și ciuperci, care a fost super yum! Asta are, de asemenea, lapte de altitudine ca o opțiune, ea are gust acasă! În orice caz, dați Café Mosman un du-te, vom reveni cu siguranță :)

joel-murray-1
14.08.2017

Am avut o vreme acum, dar numai în această sâmbătă, când am plătit în cele din urmă Cafe Mosman o vizită. .. și băiat am fost fericit că am făcut-o. Un mare fan de cafea pentru gustul și mirosul său, dar nu atât de mult pentru cafeină, pe care îl desenez pentru o cafea decafeinizată, și acest lucru a fost, fără îndoială, cel mai bun facul pe care l-am gustat vreodată în viața mea ... atât de netedă și delicată și Mai important nu este amar, deoarece de obicei se compară cu cafeaua normală. Servisul a fost foarte eficient și politicos, deși suntem în cel mai bun timp și cu catelul nostru iubit acolo. Mâncarea a fost, de asemenea, foarte plăcută și a ajuns la masa noastră în câteva minute. Ei bine, ce altceva pot spune, ca una dintre cele mai faimoase linii de film din toate timpurile de a folosi: M-am intors. .. Cafe Mosman.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: