Ganesh Indian Cuisine - Midvale

#8 - Vegetarian - Midvale, Indian, Indian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Ganesh Indian Cuisine

Ganesh Indian Cuisine

Ganesh Indian Cuisine
3.9 / 5 (2451 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Serena

Cerere de rezervare pentru Ganesh Indian Cuisine

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 2451 reviews
mohamed33
11.08.2017

Așa delicios! Foarte autentic, dar puteți, de asemenea, să determinați nivelul picant. Usturoiul Naan a fost uimitor ca și puiul buticului. Copiii sunt chiar mâncați.

allison-jacobs
11.08.2017

Comandați doar biryani de pui și mango lassi și ignorați orice altceva! Doar glumesc, am iubit biryani de pui aici, amintindu-i un pic de India (desi nu la fel). Nu am avut IDLI într-o lungă perioadă de timp, așadar, de asemenea. Chutneys / sosuri care au venit cu ea și sambar au fost bune. Se simțea că m-am întors în India având la un restaurant local.

klocko-antonina
11.08.2017

Dacă cineva din Valea Salt Lake are vreodată înclinația de a merge la restaurant numit Ganesh Indian Bucătărie în Midvale, nu !!!!!!!!! Acestea sunt cu mult supraevaluate, iar mâncarea este teribilă, precum și serviciul. Mama mea și cu mine am mers la bufetul de prânz și, de asemenea, totul a dispărut și nu vor reumple. Mâncarea era rece. Nu am cerut nici un gheață în băuturile noastre în mod repetat și a continuat să pună gheața oricum. Proprietarul a mers să clarifică unele plăci de pe masă și a bătut peste sucul meu de mango complet de 3/4 și, în loc să-l curățească imediat, a lăsat-o să stea acolo timp de aproximativ 4 minute înainte de a întreba dacă ne-ar plăcea Pentru ao curăța, pe care el a continuat să o facă cu un șervețel uscat. Ne-a mutat și când am cerut o anumită masă, el a spus că nu și ne-a stat în altă parte. Apoi ma lăsat să merg încă 10 minute fără o băutură, moment în care mama a trebuit să spună ceva. El a adus-o și ne-a acuzat și pentru asta, chiar dacă a vărsat-o. Apoi, el a scos un fel de fel de mâncare care părea ca înfricoșătoare de pui care mirosea (și au gustat) ca picioarele. El a întrebat dacă aș vrea unii, și i-am spus foarte politicos nu vă mulțumesc, dar el a atras 4 linguri uriașe de ea chiar pe curry și, probabil, ar fi pus mai mult, nu i-am spus că sunt însărcinată și poate Nu mâncați prea mult. El a încercat să-și ia plăcile în timp ce încă mai mâncăm. Era doar o altă masă care a avut pe cineva în întregul restaurant și au plecat la aproximativ 10 minute după ce am ajuns acolo, așa că nu era ocupat. Tocmai a lipsit abilitățile oamenilor. Experiență îngrozitoare! Când mergeți la un bufet și plătiți un preț tip bufet de înaltă calitate, vă așteptați ca bufetul să fie complet stocat. Când am intrat, erau 2 tigăi de orez rece, crud, o rundă de pâine Na'an și un sos de curry rece. Sa oferit să ne lase să alegem una dintre felurile de mâncare care trebuiau să fie pe bufet și el ar face-o, și chiar atunci a fost cu cel puțin o jumătate de oră înainte de a avea ceva pe care l-am cerut și a fost rece . Bufetul ar fi trebuit să plece încă o oră după ce am ajuns, așa că nu există nici o scuză pentru a nu avea mâncare fierbinte proaspătă la bufet. El ne-a încărcat întregul preț tip bufet, dar nu am primit experiența completă a bufetului.

serena50
11.08.2017

Dacă cineva din Valea Salt Lake are vreodată înclinația de a merge la restaurant numit Ganesh Indian Bucătărie în Midvale, nu !!!!!!!!! Acestea sunt cu mult supraevaluate, iar mâncarea este teribilă, precum și serviciul. Mama mea și cu mine am mers la bufetul de prânz și, de asemenea, totul a dispărut și nu vor reumple. Mâncarea era rece. Nu am cerut nici un gheață în băuturile noastre în mod repetat și a continuat să pună gheața oricum. Proprietarul a mers să clarifică unele plăci de pe masă și a bătut peste sucul meu de mango complet de 3/4 și, în loc să-l curățească imediat, a lăsat-o să stea acolo timp de aproximativ 4 minute înainte de a întreba dacă ne-ar plăcea Pentru ao curăța, pe care el a continuat să o facă cu un șervețel uscat. Ne-a mutat și când am cerut o anumită masă, el a spus că nu și ne-a stat în altă parte. Apoi ma lăsat să merg încă 10 minute fără o băutură, moment în care mama a trebuit să spună ceva. El a adus-o și ne-a acuzat și pentru asta, chiar dacă a vărsat ... citiți mai mult

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: