OLA at Sanctuary - Miami Beach

Spaniol, Latin-american, Carne
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru OLA at Sanctuary

OLA at Sanctuary

OLA at Sanctuary
4.2 / 5 (1793 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: عوني

Cerere de rezervare pentru OLA at Sanctuary

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 1793 reviews
greyson-20
15.03.2021

Selecție excelentă de bere, mâncare fiabilă delicioasă și servicii excelente. Dacă nu aveți o rezervare, de obicei este ușor să asigurați un loc la bar pentru un serviciu complet de luat masa. Un favorit de cartier.

alison-580
19.09.2020

Whoa. Yellowtail avea un gust prea „pește”, iar așa-numitele short-uri pastrami erau pastrami grase. Ambele au fost de 30 de dolari. Jaf. Ne-am dat feedback barmanului (stăteam la bar) și el nu a făcut niciun efort să-l „înțeleagă”. Nu mă voi întoarce. Sala de mese era drăguță ... parcarea era groaznică în cartier.

bridget-355
26.06.2019

Băuturile au fost bune. Meniul este limitat. O persoană nu-i plăcea carnea de porc. Celălalt credea că coastele pastrami scurte sunt grase și fără valoare. Burgerul era bun. Deși foarte energic, nu este într-adevăr un loc pentru începători cu 30 de dolari - mult mai slab. Lipiți cu burgerul și un cocktail sau bere.

aaony
09.01.2022

Am luat cina acolo cu familia după ce am primit recenzii rave despre restaurant. Serverul nostru a fost foarte frumos, dar marginal incompetent. Nu știa multe detalii despre meniu atunci când a cerut detalii. Unul dintre apariții a fost servit fără niciunul dintre cele 3 ingrediente (măsline cu citrice conserve și pătrunjel prăjit - servit fără pătrunjel prăjit - nu din vina chelnerului). Ospătarul a prezentat specialul ca aperitiv, dar a fost de fapt un aperitiv. Felul meu principal (sau ar trebui să spun „starter”) a fost servit la aproximativ 5 minute după ce restul mesei mele le-a servit deja felurile principale. Am reușit să comand un alt fel principal când era clar că am comandat un aperitiv, dar până atunci restul mesei a fost făcut cu felul principal. Restul oamenilor de la masa mea s-au bucurat de mâncare, iar berile au fost delicioase, dar, în general, experiența mea nu a fost minunată.

leo-945
24.10.2021

Cameră frumoasă, confortabilă, cu o selecție mică de bere, dar bine concepută. Mâncarea este, de asemenea, foarte bună; Antreprenorii pot părea puțin scumpi pentru un gastropub, dar pentru gurmanzi sunt comparabili prin complexitate și gust cu mâncărurile din masa bogată, o descoperire rară în misiunea exterioară / Bernal. Dacă sunteți în căutarea unor gustări gustoase, cocktail-uri grozave și bere în cartier, vă recomand cu mare drag acest hotel.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: