Recenzii - OLA at Sanctuary
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 24.10.2021
Cameră frumoasă, confortabilă, cu o selecție mică de bere, dar bine concepută. Mâncarea este, de asemenea, foarte bună; Antreprenorii pot părea puțin scumpi pentru un gastropub, dar pentru gurmanzi sunt comparabili prin complexitate și gust cu mâncărurile din masa bogată, o descoperire rară în misiunea exterioară / Bernal. Dacă sunteți în căutarea unor gustări gustoase, cocktail-uri grozave și bere în cartier, vă recomand cu mare drag acest hotel.
Am sperat că mâncarea va fi foarte bună, având în vedere că restaurantul a primit recent un premiu pentru cel mai bun restaurant nou din SF. Am considerat că cei care au început au fost mult mai buni decât cei de la început și mâncarea generală a fost puțin peste sărată pentru gama mea. Berea de mandarină pe care am avut-o a fost grozavă! Personalul a fost, de asemenea, foarte prietenos.