Recenzii - Keizo Gastro Pub

#16 - Sushi - Metro Manila, Japonez, Supă

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.3 din 5
Bine | 12 comentarii

A fost Gennaro Huels la Keizo Gastro Pub în:

Un pic mai scump, dar obțineți ceea ce plătiți. Ei au unul dintre cele mai bune castrale Chirashi din oraș (atâta timp cât toate ingredientele sunt disponibile în acea zi). UNI este deosebit de proaspătă și mă bucur foarte mult de ea față de majoritatea celorlalte locuri japoneze. Serviciul este destul de decent, dar nu vă fie frică să utilizați butonul de apel pentru a obține asistență atunci când se masa în afara s... Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Julio Tromp la Keizo Gastro Pub:

Am mâncat aici acum un an și am fost dezamăgit să văd că nu au reușit să mențină calitatea alimentelor în ciuda faptului că există un bucătar japonez. Am avut salata de somon și salata era încă blocată împreună și bucățile nu au fost tăiate bine. De asemenea, Tempura a fost prea tare, prea mult de porumb am ghicit. Dezamăgitor. Serviciul este în regulă. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN

Restaurante bine cotate în apropiere de Metro Manila