Recenzii - The Bowery
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.8 din 5 Foarte bine | 278 comentarii
A fost Lura Sauer la The Bowery în:
Death by chocolate cake [un strat de 7 componente diferite de ciocolată] # desert. Locul este cu adevărat fabulos! Îmi place faptul că sunt 24 de ore. Mejo scump și mâncare Pero Masarap Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Tina Johns la The Bowery:
În general cam scump. Ambianța era bună - deși aerul condiționat nu funcționa corect.
Supa zilei a constat din cremă de cartofi și praz. A fost bun. Am avut Manhattan Clam Chowder - era o versiune bună pe bază de roșii, fără scoici. Deci nu.
Friptura și ouăle prietenului meu erau ok - nimic spectaculos. My Eggs Benedict plutea în olandeză și gălbenușul unui ou a fost ratat, în timp ce celălalt era doar puțin prea... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENTripadvisor
3.5 ★ din 26 comentarii
Zomato
4.2 ★ din 218 comentarii