Recenzii - The Bowery

American, Supă, Paste

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 278 comentarii

A fost Lura Sauer la The Bowery în:

Death by chocolate cake [un strat de 7 componente diferite de ciocolată] # desert. Locul este cu adevărat fabulos! Îmi place faptul că sunt 24 de ore. Mejo scump și mâncare Pero Masarap Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Tina Johns la The Bowery:

În general cam scump. Ambianța era bună - deși aerul condiționat nu funcționa corect.

Supa zilei a constat din cremă de cartofi și praz. A fost bun. Am avut Manhattan Clam Chowder - era o versiune bună pe bază de roșii, fără scoici. Deci nu.

Friptura și ouăle prietenului meu erau ok - nimic spectaculos. My Eggs Benedict plutea în olandeză și gălbenușul unui ou a fost ratat, în timp ce celălalt era doar puțin prea... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN
Tripadvisor
3.5 ★ din 26 comentarii
Zomato
4.2 ★ din 218 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Metro Manila