Keizo Gastro Pub - Metro Manila
Keizo Gastro Pub
Descriere
Imagini
Recenzii
Am mâncat aici acum un an și am fost dezamăgit să văd că nu au reușit să mențină calitatea alimentelor în ciuda faptului că există un bucătar japonez. Am avut salata de somon și salata era încă blocată împreună și bucățile nu au fost tăiate bine. De asemenea, Tempura a fost prea tare, prea mult de porumb am ghicit. Dezamăgitor. Serviciul este în regulă.
Un pic mai scump, dar obțineți ceea ce plătiți. Ei au unul dintre cele mai bune castrale Chirashi din oraș (atâta timp cât toate ingredientele sunt disponibile în acea zi). UNI este deosebit de proaspătă și mă bucur foarte mult de ea față de majoritatea celorlalte locuri japoneze. Serviciul este destul de decent, dar nu vă fie frică să utilizați butonul de apel pentru a obține asistență atunci când se masa în afara sau la etaj.
Cel mai bun restaurant japonez din BGC. Îmi iubesc Tori Momo și sushi proaspăt făcut de propriul lor bucătar japonez! Am încercat, de asemenea, noul lor boluri de poke și bastoanele lor de vagabond! Perfect combo!
Keizo în cercul Burgos are un al doilea etaj care se simte elită și mese alfresco, parterul, deși mic nu este încă înghesuit. Salata de ton picant a fost dependenta, dar se poate face mai bine cu mai multa salata. Gyoza, supa Miso și EBI Tumpura Maki este ok. Sushiul mix este proaspăt și îmi place faptul că include IKA cu comanda. Nu-mi place ca Chahan-ul meu să aibă ardei iute și Keizo nu servește cu ea (da!). Nu mi-a plăcut carnea de vită Usuyaki, carnea este puțin dură și blândă pentru mine, de asemenea, are un pic cam off. Când în cercul Burgos și pofta pentru mâncarea japoneză, Keizo nu va reuși să livreze.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

