KFC - Maylands

Fast Food, American, Pui

KFC

KFC
1.7 / 5 (86 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: রহিম

Recenzii

★ 1.7 / 5 from 86 reviews
kathleen94
13.08.2017

Am mâncat KFC peste tot în lume și peste tot pe Perth. Acest magazin este în mod constant cel mai rău kfc pe care l-am fost, chiar și după recentele renovări, serviciul este slab. Personalul face în mod constant greșeli. Ei nu își schimbă uleiul destul de des, deoarece puiul vine întotdeauna o nuanță mai întunecată decât ar trebui. Este un păcat ca acesta este KFC-ul meu local.

vladas-gvidas
13.08.2017

De departe cel mai rău kfc am fost vreodată. Puiul este întotdeauna uscat, comenzile ies lent și sunt întotdeauna umplute pe care le-am folosit pentru a trăi în colț, asta era în drum spre casă, am încercat să o dau în vina pe personalul din zi și nu pe ramura reală, ci după ce a dat-o Prea multe șanse Trebuie să fie o pregătire slabă și / sau un management superior. Du-te la Morley KFC, de departe unul dintre cele mai bune la care am fost vreodată.

joshua70
13.08.2017

Această priză pentru KFC este absolut slabă și nu se poate compara cu vecinul său McDonalds de-a lungul drumului. Acest restaurant necesită o curățare masivă. Locul este condus de adolescenți și gestionat de o femeie asiatică plăcută, ci mai degrabă timidă, care nu poate face față culturală cu gestionarea comportamentelor personalului adolescent subordonat. Am dat 20 de dolari la casierul adolescentului, dar a uitat să-mi dea banii înapoi, așa că managerul sa grăbit să-l fixeze. Am comandat 3 pui și chipsuri, dar am o cutie de aripi uscate. Managerul a spus că au ieșit din picioare și sânii. Pentru a fi corect, am vizitat la 8.45 cm într-o marți când cred că au fost în proces de ambalare. Cu gândire creativă, de ce să nu introduceți o oră fericită înainte de a închide cu un semn de neon mare pentru a vinde toate puii rămași înainte de închidere. Sincer, unde este managementul coordonatorului KFC? Schimbați sau faceți o eroare jenantă!

rhim99
13.08.2017

Serviciul este atât de îngrozitor. M-am plâns de câteva ori despre serviciu, dar KFC nu a făcut nimic despre asta. Aripile de pui erau reci.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: