Dome - Maylands

Cafenele, Cafea și Ceai, Cafea

Dome

Dome
3.1 / 5 (89 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Lia

Recenzii

★ 3.1 / 5 from 89 reviews
gottlieb-sydney
13.08.2017

A mers jetlagged la cupola locală pentru a citi hârtia la începutul timpuriu, așa cum nu putea să doarmă. Citiți hârtia, dar nu avea inserții și verificarea rack-ului nici unul dintre ei. Solicitarea la contramn mi sa spus că, pe măsură ce clienții îi fură fură, sunt acum uscați și au ținut înapoi apoi la sfârșitul zilei! Provocând această politică nebună ca pedepsirea și răspândirea loială și a fiecărui client ca hoți mi sa spus politica ei. Am întrebat că nu ar fi mai bine ca inserțiile să fie în afara și clienții au citit-o până când au dispărut încet în timpul zilei, așa că a fost obținut ceva, dar se potrivește necondiționat. Am cerut ca un client obișnuit care participă zilnic aș putea să am inserții, deoarece politica lor a fost ofensatoare. În cele din urmă le-am dat și le-am cerut să-i returneze la contorul frontal când sunt terminați, așa că sunt un hoț obișnuit de potențial cred. De asemenea, am spus, de asemenea, celălalt motiv pentru care au fost uscate inserții, clienții le lasă dezordonată, așa că suntem tratați ca niște copii cu ei, scos din acoperirea noastră infantilă! Într-o recesiune, ați crede că cafenelele ar lucra la depășirea așteptărilor clienților și nu-și insultă inteligența și sensibilitățile adulte. Este cu siguranță adevărat că nu există nici un loc ca Dome pentru toate motivele greșite!

rolfson-alicia
13.08.2017

A mers jetlagged la cupola locală pentru a citi hârtia la începutul timpuriu, așa cum nu putea să doarmă. Citiți hârtia, dar nu avea inserții și verificarea rack-ului nici unul dintre ei. Solicitarea la contramn mi sa spus că, pe măsură ce clienții îi fură fură, sunt acum uscați și au ținut înapoi apoi la sfârșitul zilei! Provocând această politică nebună ca pedepsirea și răspândirea loială și a fiecărui client ca hoți mi sa spus politica ei. Am întrebat că nu ar fi mai bine ca inserțiile să fie în afara și clienții au citit-o până când au dispărut încet în timpul zilei, așa că a fost obținut ceva, dar se potrivește necondiționat. Am cerut ca un client obișnuit care participă zilnic aș putea să am inserții, deoarece politica lor a fost ofensatoare. În cele din urmă le-am dat și le-am cerut să-i returneze la contorul frontal când sunt terminați, așa că sunt un hoț obișnuit de potențial cred. De asemenea, am spus celălalt motiv pentru care inserțiile au fost spânzurate că clienții le lasă dezordonată, așa că suntem tratați ca niște copii cu ... citiți mai mult

xkrajcik-cactus7125
13.08.2017

Iubiți clădirea veche Această cupolă este găzduită. Este clasic și superb. Mâncarea este medie în cel mai bun caz, mai bună decât cafenelele Scarborough și AppleCross. Cafea decentă. Ouă bine pucate la micul dejun. De obicei, nu vizitez Dome dacă nu trebuie, dar acesta este mai bun decât restul.

lia80
13.08.2017

A doua oară aici, iar atmosfera creată de personal a fost ca apariție ca fiind prima oară când eram acolo. Personalul anterior a efectuat o percuție de plăci de mese și cupe, am crezut că a fost un obicei de timp. Aparent, alți angajați de data aceasta am venit, de asemenea, să expună aceleași semne, ceea ce ma făcut să mă întreb, de ce personalul de trimestru al Dome sunt ciudate în comparație cu Dome în oraș?

aminu-nwogu
13.08.2017

Personalul nepoliticos. A vrut să-mi schimb ordinea la fel cum m-am așezat și doamna sa uitat la mine ca și cum nu știa despre ce vorbeam. Mi-a dat numerarul pentru prima mea ordine fără a spune un cuvânt. Apoi a trebuit să renunțe la cardul meu din nou, deoarece nu mi-a dat opțiunea de a plăti doar diferența. Alimentele au fost foarte medii și blande.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: