Recenzii - Dome
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.1 din 5 Bine | 89 comentarii
Ce nu-i place lui Aminu Nwogu la Dome:
Personalul nepoliticos. A vrut să-mi schimb ordinea la fel cum m-am așezat și doamna sa uitat la mine ca și cum nu știa despre ce vorbeam. Mi-a dat numerarul pentru prima mea ordine fără a spune un cuvânt. Apoi a trebuit să renunțe la cardul meu din nou, deoarece nu mi-a dat opțiunea de a plăti doar diferența. Alimentele au fost foarte medii și blande. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENZomato
3.5 ★ din 60 comentarii