Recenzii - Dome

Cafenele, Cafea și Ceai, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.1 din 5
Bine | 89 comentarii

Ce nu-i place lui Aminu Nwogu la Dome:

Personalul nepoliticos. A vrut să-mi schimb ordinea la fel cum m-am așezat și doamna sa uitat la mine ca și cum nu știa despre ce vorbeam. Mi-a dat numerarul pentru prima mea ordine fără a spune un cuvânt. Apoi a trebuit să renunțe la cardul meu din nou, deoarece nu mi-a dat opțiunea de a plăti doar diferența. Alimentele au fost foarte medii și blande. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN
Zomato
3.5 ★ din 60 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Maylands