Recenzii - Corsarul
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Corsarul în:
Cea mai bună surf-and-turf pe care am avut-o în ultimii ani și, fără îndoială, cea mai bună masă în Vama Veche în ultimul deceniu. Îmi exprim aprecierea pentru bucătarul care a creat aceste arome și pentru carnea perfect gătită la foc mediu, de cea mai bună calitate, la un preț corect (citește ieftin). Sunt aproape îndrăgostit! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.10.2022
Vederea a fost minunată, mâncarea a fost bună, dar personalul a fost nepăsător iar meniul nu era actualizat. Vederea este salvarea locului.
Cea mai bună surf-and-turf pe care am avut-o în ultimii ani și, fără îndoială, cea mai bună masă în Vama Veche în ultimul deceniu. Îmi exprim aprecierea pentru bucătarul care a creat aceste arome și pentru carnea perfect gătită la foc mediu, de cea mai bună calitate, la un preț corect (citește ieftin). Sunt aproape îndrăgostit!