Recenzii - Dabo Doner
Rezumatul recenziilor
Dabo Doner din Mangalia oferă o atmosferă atractivă, dar întâmpină provocări în serviciul său. Deși personalul este prietenos și profesionist, timpul de așteptare pentru servire poate fi lung, iar lipsa aerului condiționat face ca experiența interioară să fie inconfortabilă, în special în lunile calde. Mâncarea, deși apreciată de unii clienți, nu se ridică întotdeauna la standardele așteptate. Unii vizitatori au raportat probleme de sănătate post-consum, ceea ce atmosfera plăcută nu poate compensa. Restaurantul are potențial, dar necesita îmbunătățiri pentru a oferi o experiență culinară cu adevărat remarcabilă.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.03.2023
Restaurantul arată destul de frumos. Donerul tău kepab nu este mai bun decât al altora. Doar un kepab obișnuit. Înăuntru este extrem de cald vara. Nu puteam să cred că oamenii mâncau acolo. Din fericire, au o terasă mică unde este... mai răcoare. Am ajuns la o masă cu un scrumier plin de dezgustător. Celelalte mese erau în aceeași situație murdară. Nu curățați scrumierele deloc. Fumatul este interzis și în restaurante. De ce se fumează atât de mult aici? Sistemul de servire este ciudat. Berea mea nu a venit niciodată așa cum mi s-a spus. A trebuit să investighez problema. Mi s-a spus că este vina mea! Am mânca aici din nou, doar să nu mă aștept la ceva special.
Am mâncat noi, 3 adulți și un copil, și am comandat produse diferite, dar toți am devenit bolnavi, vomitând și având diaree. Am încercat să contactez managerul și să-i spun ce s-a întâmplat, dar nimeni nu a vrut să ne asculte. Nu ne vom mai întoarce niciodată și le vom spune tuturor să nu aibă încredere în noi.
Ultimul update : 22.02.2024