Recenzii - La Jar By Kiki
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Jar By Kiki în:
Mâncarea este foarte bună, cu prețuri un pic mai mari, dar acceptabile. Recomand o vizită pentru a gusta din fructele de mare și peștii din Marea Neagră. În comparație cu restul locurilor din zonă, acesta merită și mai mult de 5 stele. Păcat că terasa este atât de mică, poate ar fi fost necesare niște mese în plus. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la La Jar By Kiki:
Dezastre!!!! Mâncare rece și fără gust. Nu și-a justificat prețul. Nu e normal să le ții în vitrină și după câteva ore să le vinzi!!!! Așa îți place să mănânci mâncare expirat??? Preț per persoană: 40-60 lei Mâncare: 1 Serviciu: 1 Atmosferă: 1 Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Un loc minunat cu o priveliște superbă și persoane cu suflet cald! Prefer să vin aici în fiecare vară datorită servirii ca la carte și primirii cu brațele deschise de către cei de acolo! Mulțumiri și vorbe bune din partea mea tuturor celor de acolo care își pun în plan de fiecare dată, pentru servirea clienților într-un mod cât mai deosebit și mai unic! Multă sănătate și spor vă doresc! Food: 5
Am mancat midii si hamsie exceptionale cu un sos foarte bun. Recomand! De asemenea, personalul este foarte atent si dragut. Price per person: lei 40–60 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Cea mai mare teapa pe care mi am luat o in viata mea. Am dat 60 de lei pe 200gr cartofi si un piept de pui nefacut, carne roz. Cei care lucreaza acolo niste scarbosi cu fite . Baiatu care a facut puiul s a luat de mine avand in vedere ca nu purta manusi cand punea mana pe carne. Extrem de scarbos Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
O mare mizerie, daca comandati produse din peste si vreti mujdei o sa primiti o apa murdara ....evitati cat puteti. Food: 1 Service: 5 Atmosphere: 5
Restaurantul a fost o experiență minunată pentru cină. Mâncarea a fost de nota 5, la fel ca și serviciul și atmosfera, fiecare dintre acestea meritând aprecieri maxime. Vă recomand cu căldură următoarele preparate: Creveți și Calamari, Creveți în sos de unt și lămâie, Midii pane, Pui la jar, Mix de fructe de mare, Paste cu fructe de mare și File de șalău cu cartofi mărunți și hamsii pane. Toate acestea sunt delicioase și merită încercate!
Ultimul update : 08.07.2022
Mâncarea este foarte bună, cu prețuri un pic mai mari, dar acceptabile. Recomand o vizită pentru a gusta din fructele de mare și peștii din Marea Neagră. În comparație cu restul locurilor din zonă, acesta merită și mai mult de 5 stele. Păcat că terasa este atât de mică, poate ar fi fost necesare niște mese în plus.
Ultimul update : 19.01.2025