Restock - Makati
Restock
Descriere
Imagini
Recenzii
Cu siguranță îmi va fi dor de Restock. Au anunțat în IG-ul lor că își vor închide ușa până pe 31 iulie. Am fost aici în acea zi pentru a avea albul meu lung preferat. Încă este cel mai bun pentru mine A trebuit să Cindy S să cumpăr moca preferată .
Am comandat un alb scurt pentru a aduce înapoi ceva energie într-o zi de luni. Un tânăr barist mi-a pregătit ceașca. A avut un gust bogat, curajos, dulce, catifelat și pozitiv delicios. Mi-a plăcut. Jale Jale Pacat chiar daca nu aveau pizzadilla. Îi era foame și trebuia să fie mulțumit de o ceașcă de cafea. Jale Jale Mi-a plăcut confortul locului și atmosfera tânără pe care o emană. M-am simțit cam bătrân înfrigurând acel grup de tineri băieți și fete din magazin. ?????????????? Slavă Domnului, este la doar câțiva metri de locul în care locuiesc.

