Recenzii - Picca
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.1 din 5 Impresionant | 1745 comentarii
Ce nu-i place lui Cynthia Purdy la Picca:
Mâncarea nu era fierbinte, în cel mai bun caz cald. Serverul nu a putut răspunde la întrebări simple despre meniu sau croaziera cu artificii după cină. Foarte dezamăgit de toată masa. Focurile de artificii suntem minunați! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 31.03.2019
2.4 ★ din 23 comentarii
Acest lucru ar putea fi o bijuterie a locului, dar în seara în care am luat masa, nu aveau nevoie de personal de serviciu, mâncarea a durat mult până la masa noastră și apoi părea exagerată. Din păcate, era prea frig, altfel, acesta pare locul perfect pentru a sta afară pe terasă, cu vedere la râu, aer liber și vibrații energice ale orașului.
Google
4.2 ★ din 72 comentarii
Opentable
4.2 ★ din 1513 comentarii
Tripadvisor
4.1 ★ din 136 comentarii
Menuism
5.0 ★ din 1 comentarii