Recenzii - Tsuri

Sushi, Japonez, Asiatic

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 2188 comentarii

Ce nu-i place lui Milene Lira la Tsuri:

Ospătarul era prietenos și profesionist, dar avea prea multe mese. Mâncarea era sărată și stătea în mod clar sub o lampă de căldură o perioadă. Se bucura de acest loc, dar probabil nu se va mai întoarce acum. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 15.02.2021

2.9 ★ din 73 comentarii
milene-18
03.09.2018

Ospătarul era prietenos și profesionist, dar avea prea multe mese. Mâncarea era sărată și stătea în mod clar sub o lampă de căldură o perioadă. Se bucura de acest loc, dar probabil nu se va mai întoarce acum.

anonymous-user-4400
15.02.2021

A mâncat aici de mai multe ori. M-a surprins faptul că, cu o rezervare, eram încă așezați la o cabină privind spre bucătărie. Am fi putut cere să fim mutați, dar nu am vrut. Chelnerul a fost foarte entuziast, dar nu a reușit să umple pahare de apă fără să fie întrebat. Lasagna soțului meu era o cărămidă imensă în mijlocul unei farfurii neîngrădite. O mică salată sau ceva verde și crocant ar fi fost drăguț. Nu este un fan a la carte, mai ales când vine vorba doar de prețul felului principal. Camera era foarte întunecată și cam zgomotoasă. Aș cere să nu stai în această zonă altă dată.

Google
4.3 ★ din 190 comentarii
Tripadvisor
4.6 ★ din 8 comentarii
Opentable
4.6 ★ din 163 comentarii
Int Restaurants
4.3 ★ din 1497 comentarii
Restaurantji
4.2 ★ din 257 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Los Angeles