Recenzii - Mabuhay Palace - Manila Hotel

Chinezesc, Înghețată, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 284300 comentarii

Ce nu-i place lui Lucious Erdman la Mabuhay Palace - Manila Hotel:

Cea mai slabă experiență în această duminică. Am comandat mâncarea noastră și o oră a trecut, nu a fost servită un singur fel de mâncare. Și locul nu era chiar plin de timpul de prânz. Ei au continuat să spună că mâncarea este pregătită, am anulat toate ordinele mele după ce am urmărit de atâtea ori. Obiceiul a pus piciorul acolo din nou. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN
Heyrestaurants
5.0 ★ din 284269 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Intramuros