Recenzii - Taverna Romana

Grecesc, Italian, European

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 7738 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 30.11.2020

4.0 ★ din 52 comentarii
allison-lira
30.11.2020

Serviciul, mâncarea, restaurantul frumos sunt remarcabile! Dacă vizitați Hamburg, acesta este un loc unde puteți merge

quinn-casper
30.11.2020

Am mâncat de două ori la acest restaurant săptămâna aceasta. Mâncarea este excelentă, proaspătă, delicioasă și la un preț rezonabil. Personalul este foarte corect, de asemenea. Am repeta cu siguranță. Doamna proprietar este super super drăguță și adorabilă, am vorbit puțin despre experiența ei ca ... o tânără studentă străină în Coimbra, în timp ce eu și soțul meu studiam acolo până atunci. EXCELENT. Maria José Gandarela, Porto, Portugalia

zivoljub56
30.11.2020

Am intrat și am ieșit! Locul gras, oamenilor fără frig, nu le-ar plăcea să vadă bucătăria ei. Aparent, alimentele proaspete nu fac parte din vocabular. Salată necomestibilă, pizza la fel. Să presupunem că au decis că sunt destui idioți de turiști pentru a-i menține

alonso-marques
30.11.2020

Ne-am împiedicat de acest loc în timp ce încercam să găsim unde să mâncăm în Sternschanze. Arată doar mic din exterior, dar are de fapt o zonă destul de mare în spate, inclusiv o zonă exterioară cu mai multe mese, așa că nu ar trebui să aveți o ... problemă de sosire fără rezervare. Personalul a fost strălucitor, prietenos, atent și atent, am primit chiar și o lovitură gratuită de Ouzo atunci când plăteam factura. Mâncarea este un amestec de influențe italiene, grecești și turcești. Are un preț rezonabil, iar porțiile au fost foarte generoase. Am avut musaca, care era absolut delicioasă. Restaurantul are o senzație informală și este un loc frumos dacă vă place să mâncați afară. Dacă doriți mâncare bună și consistentă la un preț rezonabil, aș recomanda absolut Taverna Romana. Voi face o altă vizită dacă ne întoarcem la Hamburg

gusmao-nero
30.11.2020

Am dat peste această bijuterie absolută a unui loc! Am luat beri și prânzul lor, OMG, a fost delicios! Au luat timp să discute cu noi despre mâncărurile locale și pot spune cu adevărat grozav și bine gătit. Prețurile sunt foarte ieftine și ... proprietarii, familia și tot personalul au fost foarte primitori. Vă recomand cu tărie și mă voi întoarce când voi fi următorul în oraș! PS: intrați în interior și verificați opera de artă, frumoasă și ciudată a istoriei! culturăvulturi

Facebook
4.4 ★ din 35 comentarii
Foursquare
2.9 ★ din 78 comentarii
Google
4.2 ★ din 1423 comentarii
Restaurantguru
4.1 ★ din 1 comentarii
Tripadvisor
3.9 ★ din 109 comentarii
Yelp
3.4 ★ din 101 comentarii
Takeaway
4.2 ★ din 407 comentarii
Int Restaurants
3.7 ★ din 2713 comentarii
Happycow
2.0 ★ din 1 comentarii
Wolt
4.1 ★ din 10 comentarii
Gastroranking
4.1 ★ din 1406 comentarii
Googlevalidate
4.2 ★ din 1273 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Hamburg