Rezervare - Taverna Romana
Cerere de rezervare pentru Taverna Romana
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Taverna Romana. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Taverna Romana probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Taverna Romana a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +4940434410 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Taverna Romana
Recenzii
Nu recomand. Gazda (proprietara, cred) foarte drăguță și am stat de vorba la final. Parcare nu au parcare proprie, trebuie cautat Zona șocant, multa politie și oameni ai strazii. Local impresionant..a fost un local frumos odată, însă nu a fost întreținut. Mult praf, lustre care aproape cad. Baia nu a fost reparata..sunt multe stricăciuni și mizerie generala care arata lipsa de mentenanță, interes. Servire ok.ish Mâncare am comandat sarmale care aveau un gust pronunțat de acru. M am gândit ca poate e varza și am dat o la o parte, dar același gust. Carnea nu era suculenta, ci seaca. Am fost convinsa ca nu sunt proaspete. Băutură (suc de mere) adusa de undeva din spate la pahar. Din nou, nu știam ce beau. Prefer la sticla într un asemenea local, ca să știu ca e safe de băut. Atmosfera ok. Muzica pe fundal.



