Trevi - Glenside

Pizza, Italian, Global
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Trevi

Trevi

Trevi
4.4 / 5 (6122 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Alfred

Cerere de rezervare pentru Trevi

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 6122 reviews
marcia-436
06.11.2021

A mâncat aici de mai multe ori. Am fost surprins că, cu o rezervare, eram încă așezați la un stand care privea în bucătărie. Am fi putut cere să fim mutați, dar am ales să nu fim. Serverul a fost foarte entuziast, dar a fost neglijat să umple pahare cu apă, fără a fi întrebat. Lasagna soțului meu era o cărămidă imensă în mijlocul unei farfurii neîngrădite. Puțin salată sau ceva verde și crocant ar fi fost drăguț. Nu este fan al cărții, mai ales la prețul pentru intrare. Camera era foarte întunecată și oarecum zgomotoasă. Aș cere să nu fie așezat în zona respectivă altă dată.

felicia-416
02.01.2020

Chelnerul era prietenos și profesionist, dar avea prea multe mese. Mâncarea era sărată și stătea în mod clar sub o lampă de căldură o perioadă. Se bucura de acest loc, dar probabil nu se va mai întoarce acum.

atsh
25.01.2022

Familia noastră de 6 ani a avut o cină cu adevărat fabuloasă, deoarece am avut norocul să avem camera privată. A fost locul perfect pentru ultima noapte a vacanței noastre. Ne întoarcem în fiecare an și mâncăm doar cina la Tucci Benucch în ultima seară a călătoriei noastre. A devenit o tradiție familială. Ne plac bețișoarele de pâine cu ulei de măsline delicios, prețurile vinului sunt rezonabile și există vinuri italiene pe listă. Mâncarea este delicioasă, iar porțiile sunt mari. Serverul nostru a fost chiar grozav!

alfred-356
04.01.2023

Mâncare grozavă, dar a căzut în această gaură neagră a serviciului. Chelneră a durat atât de mult pentru a obține comanda noastră și nu ne-a verificat niciodată. Elementele de meniu au rămas, nu din vina serverului, dar ea a cerut reîncărcări și nici nu a luat în considerare dacă dorim un desert.

herman-245
27.10.2021

Cina a fost bună .. a avut loc o petrecere mare și chelnerița ne-a părăsit.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: