Pastabella - GLEBE

#5 - Pizza - GLEBE, #12 - Fructe de mare - GLEBE, Vegetarian

Pastabella

Pastabella
4.3 / 5 (1607 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Summer

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 1607 reviews
natasha39
13.08.2017

Pizza a fost ok. Am fost acuzat de 14 dolari pentru ca un servitor de paste de paste cu branza pe ea. Am fost dezamăgit de acest preț, dat fiind că puteți obține niște mese creative pentru 8-10 dolari. Au schimbat-o la 10 dolari după ce m-am plâns. Așteptați persoanele au oferit un serviciu excelent.

qconroy
13.08.2017

Aceasta este unitatea italiană pentru a frecventa în Glebe - am trecut peste mult, dar în cele din urmă am încercat recent. Este similar cu unul dintre acele restaurante de familie din Leichhardt. Acestea oferă o gamă largă de paste și pizza de fuss, servite în mari porțiuni și la prețuri foarte rezonabile. Am avut lasagne și o pizza supremă: lasagnea a fost lansată în Saucy Bolognese, dar a existat o lipsă distinctă de Béchamel, nu este sigur dacă acesta este stilul potrivit? Pizza a fost bună, dar nu chiar la egalitate cu Lucio. Acestea au spus că vom revizui foarte probabil să explorăm mai multe în meniul lor .. probabil să profitați de opțiunea lor de la o noapte ieftină.

lenny-gleichner
13.08.2017

Primul introdus și a fost întâmpinat de un cap frumos. Nu au făcut un meniu îndepărtat, așa că am luat câteva snap-uri din meniul de pizza cu telefonul meu și am consultat cu soțul care încerca să găsească un loc de parcare. Am decis pe o marinara cu hamsii și hubby a primit supremul fără măsline. Mi sa spus 7 minute care sunt minunate, dar a ajuns să ia în jur de peste 20, ceea ce nu a fost atât de minunat. Nu mă deranjează dacă ar dura aproximativ 20 de minute, dar nu-mi place cineva să se angajeze la ceva de genul ăsta și dezamăgind clientul. Oricum, pizza erau fierbinți și au arătat apetisant. Marinara era destul de drăguță, dar (și nu pot să cred că scriu asta, pentru că îmi place brânza) Părea puțin prea brânză. De asemenea, baza lipsea puțin și m-am simțit că ar fi terminat cu adevărat profilul de aromă frumos dacă ar exista mai mult sos. Hubby a spus că pizza a fost bună fără plângeri. S-ar putea întoarce, dar nu a fost complet suflat de întreaga experiență. O mulțime de alte locuri de pizza în jurul valorii de.

ckunde-1
13.08.2017

Primul introdus și a fost întâmpinat de un cap frumos. Nu au făcut un meniu îndepărtat, așa că am luat câteva snap-uri din meniul de pizza cu telefonul meu și am consultat cu soțul care încerca să găsească un loc de parcare. Am decis pe o marinara cu hamsii și hubby a primit supremul fără măsline. Mi sa spus 7 minute care sunt minunate, dar a ajuns să ia în jur de peste 20, ceea ce nu a fost atât de minunat. Nu mă deranjează dacă ar dura aproximativ 20 de minute, dar nu-mi place cineva să se angajeze la ceva de genul ăsta și dezamăgind clientul. Oricum, pizza erau fierbinți și au arătat apetisant. Marinara era destul de drăguță, dar (și nu pot să cred că scriu asta, pentru că îmi place brânza) Părea puțin prea brânză. De asemenea, baza lipsea puțin și m-am simțit că ar fi terminat cu adevărat profilul de aromă frumos dacă ar exista mai mult sos. Hubby a spus că pizza a fost bună fără plângeri. S-ar putea întoarce, dar nu a fost complet suflat de întreaga experiență. Multe... citiți mai mult

charlotte31
13.08.2017

Pasta frumoasă, puțin cam groasă pentru a vă place. Dar certitudinea poate gusta pastele proaspăt făcute. Calamari prăjiți în ulei vechi. Abit greu să te bucuri ..... Brânză de usturoi Pizza trebuia să moară pentru. În general, doar o trecere ....

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: