Goen - GLEBE
Goen
Descriere
Imagini
Recenzii
Acest loc este în regulă pentru un japonez local al unui scaun și fericit, dar cred că există opțiuni mai bune - o valoare mai bună pentru bani, precum și un meniu mai bun / mai mare - la câțiva pași. E în regulă, dar vreau să decid pentru câțiva alții înainte de a lua în considerare acest loc din nou.
Așteptați că două role de sushi timp de două minute pe măsură ce luați. Peste $ 18 pentru două role de mizerie, absolut nimic special despre tine. Cheful sa prăbușit să o facă după ce a întrebat de două ori cât timp ar fi. Jale În ansamblu, alimentele sunt suprasolicitate și de la calitatea medie.
Întotdeauna sa simțit foarte fericit și mulțumit după ce a venit aici să vină la o masă frumoasă. Instrument de calitate excelentă pentru un preț rezonabil care vă permite să satisfaceți pe deplin. Calitate excelentă de servicii! V-ar recomanda rolele și mâncărurile de somon pentru iubitorii de somon.
Am comandat Bento de carne de vită Teriyaki, carnea de vită este bună. Și serviciul se simte bine! Somonul este, de asemenea, proaspăt. Este o alegere bună să aveți mâncare japoneză în acest magazin.
Am dispărut astăzi. Am comandat un Don și un taod. Când chelnerița ne-a dat Don, prietenul meu a fotografiat un păr în mijlocul Don. Deci, chelnerița a schimbat-o. Ce a dezamăgit, dar este, de asemenea, un păr în noul Don! Ce este mai rău, chelnerița a spus că părul nu este bucătarul încă ea. Am întrebat-o, ar trebui să-mi aparțină? Și am anulat comanda. Apoi, prietenul meu care a sunat tăiței nu sa simțit bine și petrecut la un moment dat pe toaletă. Este un restaurant japonez? Este calea cea bună de a respecta persoanele care au decis să aibă încredere în compania dvs.? Ne-a plăcut acest restaurant! Dar acum, niciodată! Recunosc că mâncarea este bună. Dar atitudinea este teribilă! Foarte groaznic!
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

