Goen - GLEBE

#21 - Fructe de mare - GLEBE, #22 - Asiatic - GLEBE, Japonez

Goen

Goen
3.9 / 5 (218 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Alexa

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 218 reviews
sporer-concepcion
14.08.2017

Acest loc este în regulă pentru un japonez local al unui scaun și fericit, dar cred că există opțiuni mai bune - o valoare mai bună pentru bani, precum și un meniu mai bun / mai mare - la câțiva pași. E în regulă, dar vreau să decid pentru câțiva alții înainte de a lua în considerare acest loc din nou.

dooley-reuben
14.08.2017

Așteptați că două role de sushi timp de două minute pe măsură ce luați. Peste $ 18 pentru două role de mizerie, absolut nimic special despre tine. Cheful sa prăbușit să o facă după ce a întrebat de două ori cât timp ar fi. Jale În ansamblu, alimentele sunt suprasolicitate și de la calitatea medie.

gaylord-maida
14.08.2017

Întotdeauna sa simțit foarte fericit și mulțumit după ce a venit aici să vină la o masă frumoasă. Instrument de calitate excelentă pentru un preț rezonabil care vă permite să satisfaceți pe deplin. Calitate excelentă de servicii! V-ar recomanda rolele și mâncărurile de somon pentru iubitorii de somon.

tdouglas-1
14.08.2017

Am comandat Bento de carne de vită Teriyaki, carnea de vită este bună. Și serviciul se simte bine! Somonul este, de asemenea, proaspăt. Este o alegere bună să aveți mâncare japoneză în acest magazin.

nsporer-1
14.08.2017

Am dispărut astăzi. Am comandat un Don și un taod. Când chelnerița ne-a dat Don, prietenul meu a fotografiat un păr în mijlocul Don. Deci, chelnerița a schimbat-o. Ce a dezamăgit, dar este, de asemenea, un păr în noul Don! Ce este mai rău, chelnerița a spus că părul nu este bucătarul încă ea. Am întrebat-o, ar trebui să-mi aparțină? Și am anulat comanda. Apoi, prietenul meu care a sunat tăiței nu sa simțit bine și petrecut la un moment dat pe toaletă. Este un restaurant japonez? Este calea cea bună de a respecta persoanele care au decis să aibă încredere în compania dvs.? Ne-a plăcut acest restaurant! Dar acum, niciodată! Recunosc că mâncarea este bună. Dar atitudinea este teribilă! Foarte groaznic!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: