Recenzii - Pizzarito
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Alexandru Giodîc la Pizzarito:
Frate, faceti ceva cu livrarea aia daca tot vedeti ca aveti o problema si va spune toata lumea ! E a doua oara cand dau comanda de 2 amarate de pizza care ajung in 2 ore. Penibil ! Si daca suni la ei iti spun ca daca nu ti convine timpul de livrare sa anulezi comanda. Ii mai bagati si pe aia de la Glovo la inaintare. Asteptati sa primiti 6-7 comenzi pana sa livrati voi pizza. Pacat de mancare, livrarea e de 2 bani, a... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.01.2025
Frate, faceti ceva cu livrarea aia daca tot vedeti ca aveti o problema si va spune toata lumea ! E a doua oara cand dau comanda de 2 amarate de pizza care ajung in 2 ore. Penibil ! Si daca suni la ei iti spun ca daca nu ti convine timpul de livrare sa anulezi comanda. Ii mai bagati si pe aia de la Glovo la inaintare. Asteptati sa primiti 6-7 comenzi pana sa livrati voi pizza. Pacat de mancare, livrarea e de 2 bani, am incheiat-o cu voi si promit ca o sa povestesc si ultimului om pe care l cunosc cat sunteti de jalnici si nesimtiti ! Pare rau, dar asta e realitatea si am toate dovezile. Nu obisnuiesc sa fac recenzii negative, dar voi sunteti sub nivelu’ marii si pe deasupra mai sunteti si dezinteresati total ! Nota -2 vai steaua voastra
Credeți sau nu, dar face cea mai buna pizza din oraș. De asemenea și mâncarea este excelentă. Service: Dine in Meal type: Dinner
Doamne ferește de livrarea lor execrabilă! Ultima oară am așteptat 2 ore 20 pentru 2 pizza iar acum 1 ora și 40 minute !!! Sfat prietenesc, Renunțați la livrări dacă nu faceți față!!! NU RECOMAND NIMĂNUI SA ÎȘI COMANDE ONLINE DE LA EI !!!!! Service: Delivery Meal type: Other Price per person: lei 80–100
Ultimul update : 29.04.2022
O stea ar fi mai potrivită, modul în care livrați ar trebui să nu fie întârziat, dar comenzile nu sunt niciodată prea târzii.