Recenzii - David's
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la David's în:
Așa că, de obicei, vin în weekend cu cei doi copii ai mei și soția. În timp ce mâncăm și ne bucurăm de atmosferă, fiii noștri se distrează de minune în zona copiilor, care arată minunat, dat fiind faptul că este un restaurant cu loc de joacă pentru copii... Când e la capacitate maximă... personalul pare puțin stresat, dar totuși răspunde cu amabilitate, de asemenea, așteptarea pentru mâncare crește, dar nu mult. il r... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Un restaurant în care te simți cu adevărat răsfățat. Mâncarea este excepțională, iar rețetele noului chef pe care le-am încercat mi-au încântat papilele gustative.
Atmosfera a fost sub așteptări, totul părea forțat, nu a fost vibe-ul pe care îl așteptam, în ciuda faptului că preparatele au fost deosebite și serviciul foarte bun!
Ultimul update : 19.03.2023
Cea mai bună supă crema de dovleac pe care am încercat-o vreodată. Mâncarea este întotdeauna foarte bună. Ospătarii sunt foarte atenți.
Acest restaurant nu este foarte bine poziționat în Focșani, dar dacă ajungeți aici, puteți savura mâncare bună într-o ambianță plăcută.
Un loc frumos, cu mâncare delicioasă și un meniu interesant. Pe timpul verii, este destul de aglomerat, așa că se recomandă o rezervare înainte de a merge.
Am fost aici cu familiile și copiii mei de ziua fiului meu, mâncarea a fost uimitoare, dar serviciul și personalul au fost groaznice