Recenzii - Pensiunea Dana 1
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Pensiunea Dana 1 în:
Am avut două prânzuri cu prietenii și ambele experiențe au fost bune. Mâncare bună: ciorbă, mici și altele, serviciu bun, grădină plăcută și liniștită. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 10.04.2022
Am descoperit această locație în timp ce căutam ceva rapid și bun de mâncat în timpul tranzitului prin Focșani, iar restaurantul a depășit așteptările noastre: mâncare bună, personal plăcut, preparare rapidă, recomand!
Am avut o cină mare cu un grup de oameni. Mâncarea a fost excelentă, cu farfurii începând cu quesadilla și la final un pui întreg pentru fiecare persoană. Recomand cu căldură acest local pentru mâncare! Și vinul a fost foarte bun, de asemenea!
Am avut două prânzuri cu prietenii și ambele experiențe au fost bune. Mâncare bună: ciorbă, mici și altele, serviciu bun, grădină plăcută și liniștită.