Recenzii - Oscar
Rezumatul recenziilor
Restaurantul impresionează printr-o grădină interioară fermecătoare, decor rafinat și meniu zilnic bazat pe produse proaspete; oferă cazare și găzduiește nunți, botezuri şi alte evenimente. Mesele cu prietenii sau comemorările sunt bine deservite, iar deserturile şi selecția de vinuri sunt apreciate. Personalul este activ și în general prietenos, însă au fost semnalate incidente izolate cu preparate de calitate scăzută și atitudini neplăcute, sugerând o consistență variabilă. Prețurile sunt medii (≈80–120 lei).
A fost Anonym la Oscar în:
Grădina interioară este superbă. De asemenea, oferă cazare. Organizează nunți și botezuri. Chelnerii sunt foarte activi. Locația este frumos decorată. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 5 Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Dara Lolosalaca la Oscar:
Șnițelul a avut gust de plastilină, parcă era mai bun gustul de la play dough. Am fost pe punctul de a vomita. Măcar apa a fost bună, mi-a făcut mucegai în frigider. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Grădina interioară este superbă. De asemenea, oferă cazare. Organizează nunți și botezuri. Chelnerii sunt foarte activi. Locația este frumos decorată. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 5
Locul era cam gol, iar meniul meu a fost porc la ceaun, care a fost mai sărat decât ar fi trebuit. Prietena mea a avut aceeași problemă cu alt meniu! Chelnerul a fost super! Mâncare: 3 Serviciu: 5 Atmosferă: 3
Servicii și preparate de calitate. Serviciu: Mese interioare Tip de masă: Prânz Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5
A fost super,în fiecare an întâlnesc colegii de liceu la OSCAR. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Ultimul update : 19.01.2025
Șnițelul a avut gust de plastilină, parcă era mai bun gustul de la play dough. Am fost pe punctul de a vomita. Măcar apa a fost bună, mi-a făcut mucegai în frigider.
Terasa este frumos amenajată, foarte spațioasă, iar mâncarea este bună. Muzica este ok, fiind un loc unde te poți relaxa alături de prieteni la o discuție. Meniul de desert este cam slab, dar în rest merită încercat, iar voi decideți dacă vă place sau nu! Noi, gașca noastră, am avut o experiență plăcută!
Am avut mai multe evenimente la această locație, dar cel de vineri seara (un botez) m-a lăsat cu o impresie foarte neplăcută. Ospătarii s-au comportat foarte urât și și-au însușit tot ce trebuia să ni se restituie, inclusiv platourile cu fripturi și vinul adus de acasă. Au apărut deodată cu 10 litri și, când au fost întrebați, au răspuns că sunt obosiți. Foarte urât, foarte urât.



