Recenzii - Oscar

Fructe De Mare, Carne, Pui

Rezumatul recenziilor

Restaurantul impresionează printr-o grădină interioară fermecătoare, decor rafinat și meniu zilnic bazat pe produse proaspete; oferă cazare și găzduiește nunți, botezuri şi alte evenimente. Mesele cu prietenii sau comemorările sunt bine deservite, iar deserturile şi selecția de vinuri sunt apreciate. Personalul este activ și în general prietenos, însă au fost semnalate incidente izolate cu preparate de calitate scăzută și atitudini neplăcute, sugerând o consistență variabilă. Prețurile sunt medii (≈80–120 lei).

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 1062 comentarii

A fost Anonym la Oscar în:

Grădina interioară este superbă. De asemenea, oferă cazare. Organizează nunți și botezuri. Chelnerii sunt foarte activi. Locația este frumos decorată. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 5 Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Dara Lolosalaca la Oscar:

Șnițelul a avut gust de plastilină, parcă era mai bun gustul de la play dough. Am fost pe punctul de a vomita. Măcar apa a fost bună, mi-a făcut mucegai în frigider. Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 19.01.2025

4.0 ★ din 23 comentarii

Grădina interioară este superbă. De asemenea, oferă cazare. Organizează nunți și botezuri. Chelnerii sunt foarte activi. Locația este frumos decorată. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 5

Locul era cam gol, iar meniul meu a fost porc la ceaun, care a fost mai sărat decât ar fi trebuit. Prietena mea a avut aceeași problemă cu alt meniu! Chelnerul a fost super! Mâncare: 3 Serviciu: 5 Atmosferă: 3

florin-olaru
19.01.2025

Servicii și preparate de calitate. Serviciu: Mese interioare Tip de masă: Prânz Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5

aurelia-skowronski
19.01.2025

A fost super,în fiecare an întâlnesc colegii de liceu la OSCAR. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5

baba-novac
19.01.2025

Service: 1

Facebookpag

Ultimul update : 19.01.2025

3.7 ★ din 3 comentarii
dara-lolosalaca
19.01.2025

Șnițelul a avut gust de plastilină, parcă era mai bun gustul de la play dough. Am fost pe punctul de a vomita. Măcar apa a fost bună, mi-a făcut mucegai în frigider.

nenciu-victor
19.01.2025

Terasa este frumos amenajată, foarte spațioasă, iar mâncarea este bună. Muzica este ok, fiind un loc unde te poți relaxa alături de prieteni la o discuție. Meniul de desert este cam slab, dar în rest merită încercat, iar voi decideți dacă vă place sau nu! Noi, gașca noastră, am avut o experiență plăcută!

daniela-isaev
19.01.2025

Am avut mai multe evenimente la această locație, dar cel de vineri seara (un botez) m-a lăsat cu o impresie foarte neplăcută. Ospătarii s-au comportat foarte urât și și-au însușit tot ce trebuia să ni se restituie, inclusiv platourile cu fripturi și vinul adus de acasă. Au apărut deodată cu 10 litri și, când au fost întrebați, au răspuns că sunt obosiți. Foarte urât, foarte urât.

Restaurantguru
4.4 ★ din 1036 comentarii

FAQ

Un alt loc de parcare este Parcare, la 584 metri de Oscar.

Superbele Poze de la Oscar venite din Focșani au fost împărtășite de prietenii noștri de pe Meniu. Ele vă arată sala principală de mese de la Oscar, decorul interior, locația și, absolut, uimitoare Poze cu delicios meniuri de la Oscar.

Restaurante bine cotate în apropiere de Focșani