Recenzii - La Geri Bistro

#29 - Pizza - Focșani, Bistrou, Supă

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 386 comentarii

A fost Anonym la La Geri Bistro în:

Locație foarte bună, mâncare delicioasă, personal prietenos. Am dat doar trei stele pentru că nu acceptă plata cu cardul. Aș fi fost aproape să renunț la a mai mânca aici. Nu există niciun fel de scuză pentru faptul că nu acceptă plata cu cardul în aproape. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Fllo Giany la La Geri Bistro:

Servire mediocră (am intrat în această locație în jurul orei 14: 15 și am așteptat aproximativ 20 minute până să ne bage cineva în seamă, cu toate că personalul a observat momentul când ,,ne-am strecurat în restaurant, privindu-ne nedumeriți cu toate că era o oră decentă iar în local erau doar 3-4 mese ocupate, fără a acorda o formă de respect), fără meniu (ospătarul a enumerat 4 produse scrise de mână pe o hârtie),... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 04.01.2025

4.0 ★ din 23 comentarii
claudiu-v-1
04.01.2025

Doar meniul zilei. Mâncarea foarte buna. Doar cash.

valentayns
04.01.2025

O locație foarte discretă pentru oameni modești cărora le place mâncarea ca cea de acasă ! Gazda foarte primitoare și sociabila! Să aveți poftă!

fllo-giany
04.01.2025

Servire mediocră (am intrat în această locație în jurul orei 14: 15 și am așteptat aproximativ 20 minute până să ne bage cineva în seamă, cu toate că personalul a observat momentul când ,,ne-am strecurat în restaurant, privindu-ne nedumeriți cu toate că era o oră decentă iar în local erau doar 3-4 mese ocupate, fără a acorda o formă de respect), fără meniu (ospătarul a enumerat 4 produse scrise de mână pe o hârtie), farfurii ciobite+ omiterea băuturilor comandate în prealabil. La sfârșit, în momentul în care am cerut nota de plată mi s-a transmis verbal suma fără un bon sau factură.

cristian-avadani
04.01.2025

Mâncarea este foarte buna.Servirea rapida,nu trebuie să aștepți pentru a fi servit.

gabi-gate
04.01.2025

Mancare ca la mama acasa

Meniu

Ultimul update : 03.06.2022

4.6 ★ din 13 comentarii

O cina fiarte buna, produsele proaspete si personalul foarte amabil. Preturile acceptabile. Nota 10.

Locație foarte bună, mâncare delicioasă, personal prietenos. Am dat doar trei stele pentru că nu acceptă plata cu cardul. Aș fi fost aproape să renunț la a mai mânca aici. Nu există niciun fel de scuză pentru faptul că nu acceptă plata cu cardul în aproape.

Restaurantul are o ambianță foarte plăcută, ospătarul a fost prietenos și atent, iar mâncarea bună, totul la prețuri ok. ps: timpul de așteptare a fost foarte mic.

Acest restaurant tuturor celor care își doresc o experiență culinară autentică și delicioasă! Atmosfera este ospitalieră, personalul este extrem de amabil și mâncarea este pur și simplu delicioasă. Nu ezitați să vizitați acest loc minunat!

The best

Facebookpag
4.8 ★ din 42 comentarii
Restaurantguru
4.4 ★ din 308 comentarii

FAQ

Media evaluării acestui local este 4.5, ceea ce înseamnă că La Geri Bistro este incredibil de bine apreciat de către clienții săi.

O altă opțiune de parcare oferă La Geri Bistro, Parcare, la doar 627 m de restaurant.

Remarcabilele Fotografii de la La Geri Bistro din Focșani au fost trimise de membrii comunității de pe Meniu. Acestea ilustrează zona de mese la La Geri Bistro, designul interior, locația și, fără îndoială, extraordinare Fotografii cu savuros gustări de la La Geri Bistro.

Restaurante bine cotate în apropiere de Focșani