Recenzii - La Geri Bistro
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Geri Bistro în:
Locație foarte bună, mâncare delicioasă, personal prietenos. Am dat doar trei stele pentru că nu acceptă plata cu cardul. Aș fi fost aproape să renunț la a mai mânca aici. Nu există niciun fel de scuză pentru faptul că nu acceptă plata cu cardul în aproape. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Fllo Giany la La Geri Bistro:
Servire mediocră (am intrat în această locație în jurul orei 14: 15 și am așteptat aproximativ 20 minute până să ne bage cineva în seamă, cu toate că personalul a observat momentul când ,,ne-am strecurat în restaurant, privindu-ne nedumeriți cu toate că era o oră decentă iar în local erau doar 3-4 mese ocupate, fără a acorda o formă de respect), fără meniu (ospătarul a enumerat 4 produse scrise de mână pe o hârtie),... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.01.2025
O locație foarte discretă pentru oameni modești cărora le place mâncarea ca cea de acasă ! Gazda foarte primitoare și sociabila! Să aveți poftă!
Servire mediocră (am intrat în această locație în jurul orei 14: 15 și am așteptat aproximativ 20 minute până să ne bage cineva în seamă, cu toate că personalul a observat momentul când ,,ne-am strecurat în restaurant, privindu-ne nedumeriți cu toate că era o oră decentă iar în local erau doar 3-4 mese ocupate, fără a acorda o formă de respect), fără meniu (ospătarul a enumerat 4 produse scrise de mână pe o hârtie), farfurii ciobite+ omiterea băuturilor comandate în prealabil. La sfârșit, în momentul în care am cerut nota de plată mi s-a transmis verbal suma fără un bon sau factură.
Mâncarea este foarte buna.Servirea rapida,nu trebuie să aștepți pentru a fi servit.
Ultimul update : 03.06.2022
O cina fiarte buna, produsele proaspete si personalul foarte amabil. Preturile acceptabile. Nota 10.
Locație foarte bună, mâncare delicioasă, personal prietenos. Am dat doar trei stele pentru că nu acceptă plata cu cardul. Aș fi fost aproape să renunț la a mai mânca aici. Nu există niciun fel de scuză pentru faptul că nu acceptă plata cu cardul în aproape.
Restaurantul are o ambianță foarte plăcută, ospătarul a fost prietenos și atent, iar mâncarea bună, totul la prețuri ok. ps: timpul de așteptare a fost foarte mic.
Acest restaurant tuturor celor care își doresc o experiență culinară autentică și delicioasă! Atmosfera este ospitalieră, personalul este extrem de amabil și mâncarea este pur și simplu delicioasă. Nu ezitați să vizitați acest loc minunat!