Recenzii - Cofetaria Teatru
Rezumatul recenziilor
Cofetaria Teatru din Focșani este amplasată lângă teatrul orașului și este cunoscută pentru sărățenia tradițională și gustarea delicioasă. Cu produse bune, locație convenabilă și atmosferă primitoare, acestă cofetărie veche este perfectă pentru amintiri din copilărie. Cu toate acestea, unele review-uri menționează că prăjiturile pot fi prea dulci pentru unele gusturi. Cu o varietate de prăjituri pentru diferite ocazii și un espresso decent, Cofetaria Teatru este un loc potrivit pentru o drumeție plăcută prin Focșani. Mai este de menționat că nu se pun la dispoziție toalete pentru clienți.
A fost Anonym la Cofetaria Teatru în:
Toate prăjiturile sunt exact ca cele pe care le-am mâncat în copilărie. Prăjituri în stil vechi, mai are ceva stil de la nivelul de bază de servicii la ghișeu. Fără baie. Espresso decent. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Ioana Balan la Cofetaria Teatru:
Am avut parte de o experiență foarte neplăcută: vânzătoarei îi era lene să dea detalii despre produsul pe care doream să-l cumpăr; și-a dat ochii peste cap și mi-a vorbit pe un ton răstit și arogant. Totală lipsă de respect pentru clienți!
Să vă fie rușine!
Instruiți-vă angajații să fie răbdători și politicoși cu clienții! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 10.04.2023
Toate prăjiturile sunt exact ca cele pe care le-am mâncat în copilărie. Prăjituri în stil vechi, mai are ceva stil de la nivelul de bază de servicii la ghișeu. Fără baie. Espresso decent.
Am avut parte de o experiență foarte neplăcută: vânzătoarei îi era lene să dea detalii despre produsul pe care doream să-l cumpăr; și-a dat ochii peste cap și mi-a vorbit pe un ton răstit și arogant. Totală lipsă de respect pentru clienți! Să vă fie rușine! Instruiți-vă angajații să fie răbdători și politicoși cu clienții!
Ultimul update : 22.02.2024
Recomand cu încredere! Ingredientele de calitate superioară, serviciul de consiliere impecabil, ne-au ajutat să obținem un tort de nuntă delicios, echilibrat în arome și, cel mai important, fără aditivi sau conservanți.
Cele mai delicioare prajituri! Mai ales mousse-ul de fructe : nu are concurenta!!
Cel mai bun amandina pe care l-am mâncat vreodată! Fiecare prăjitură este o călătorie delicioasă. Recomand cu căldură!
Minunate prăjituri, delicioase rețete cu ingrediente naturale! Felicitari si spor va doresc!