Recenzii - Chez Nous
Rezumatul recenziilor
A fost Valentin Avram la Chez Nous în:
Restaurantul oferă o experiență deosebită! Am avut ocazia să mă bucur de o masă delicioasă, iar prețul per persoană a fost de doar 1–20 lei, ceea ce este foarte accesibil. Preparatele au fost excelente, cu un gust deosebit, iar servirea a fost promptă și prietenoasă. Atmosfera din restaurant a fost, de asemenea, plăcută, creând un ambient relaxant. Recomand cu căldură! Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 20.01.2025
Pub foarte frumos amenajat, decorat interior si cu o terasa din care s-a obtinut optimul in conditiile spatiului limitat. Oferta generoasa de bauturi,atat cele imbuteliate cat si cele preparate de catre barman.Manager(proprietar poate) care stie sa comunice excelent pentru a acomoda clienti cu gusturi diverse si care flexibilizeaza si meniul astfel incat toti sa gaseasca ce aveau in minte la sosire. Chelnerite serviabile si prompte. Se organizeaza si concerte, de exemplu cu un saxofonist a carui muzica a cadrat bine cu atmosfera degajata de local.
Un local frumos și foarte cochet. Am venit din Iași și am fost foarte plăcut surprinși de atmosfera, personal și muzica de acolo. Felicitări, cu siguranță vom reveni!
Un loc foarte frumos amenajat, intim și primitor, cu personal foarte atent și receptiv la nevoile clienților. Totul este foarte bine organizat, cu muzică bine aleasă și mâncare fină. Suntem din Iași și ne dorim să revenim aici cât mai curând. Mulțumim pentru tot și felicitări!
Un loc cochet cu atmosfera, muzica, servire si energie buna, unde oameni minunați te fac sa te simți CA ACASA. Aici si acum am simțit intens senzația de acasă după o perioada de ședere în Portugalia și înainte de o noua experienta ce va începe în zilele următoare în Grecia. Voi reveni cu drag de oriunde de pe Mulțumiri, Alin, Alexandra,...! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Ultimul update : 19.03.2023
Ultimul update : 20.01.2025
Cafea foarte buna, atmosfera placuta, muzica si personal amabil. O locatie foarte faina in oras si o pisica simpatica :
Un loc foarte frumos amenajat, intim și primitor, cu personal foarte atent și receptiv la nevoile clienților. Totul este foarte bine organizat, cu muzică bine aleasă și mâncare fină. Suntem din Iași și ne dorim să revenim aici cât mai curând. Mulțumim pentru tot și felicitări!

