Ox & Rabbit - FLOREAT
Ox & Rabbit
Descriere
Recenzii
Din păcate, cafeaua mea era foarte amară și arsă. Mi sa dat un alb plat în loc de un cappuccino. Brownia era bună, dar avea o genă în glazura care ma pus! Yuck!
Ciocolata caldă din marmură a fost cartea de bază pentru acest loc; Din păcate, tocmai a gustat ca o ciocolată caldă lapte, în loc de o ciocolată albă și lapte. Cafeaua a fost bine. Oreo Brownie era foarte drăguță. Sandvișurile prăjite sunt bune, cu adăugarea de chutney la carne și brânză. Plus chipsuri de cartofi bonus. Serviciul este prietenos. Este un pic pe partea scumpă, totuși.
A apărut doar pentru o cafea, a fost atât de tentată de brânzeturile lor, au părut delicioase. Îmi place cafeaua mea puternică și am găsit-o puțin cam slabă pentru preferințele mele, dar serviciul a fost extrem de prietenos, un punct puțin drăguț pentru a opri în timp ce cumpărături.
Watertown, ca majoritatea centrelor de ieșire, a lipsit din păcate în cafea decentă - magazinele cu lanț obișnuit nu îndeplinesc nevoile zilnice. Sosirea surpriză a lui Ox și iepure a adăugat enorm de atracția lui Watertown ca o oprire rapidă pentru prânz. Cafeaua a fost delicioasă, toastie doar ceea ce aveam nevoie într-o zi rece și gama de brownies părea foarte tentantă. Adăugând cu siguranță acest lucru la lista mea de pete locale de cafea locale. Un bonus adăugat este orele de programare - 6:00 în fiecare zi și vineri 9:00.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

