Recenzii - Splendid
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Splendid în:
Așezare foarte bună față de mare, în doar 2 minute ajungi pe plajă. Vedere la mare, curățenie impecabilă, iar mâncarea... Hmmm, mâncarea este excelentă, coastele... O adevărată delicatese. Personalul merită nota 10. Recomand cu toată căldura. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Splendid:
Dacă ai nevoie să mergi la toaletă, nu poți! Nu ați auzit că starea toaletelor din spațiile publice este una de toaletă publică? Sau poate oferiți mită primăriei pentru a încălca legea? Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2025
Dacă ai nevoie să mergi la toaletă, nu poți! Nu ați auzit că starea toaletelor din spațiile publice este una de toaletă publică? Sau poate oferiți mită primăriei pentru a încălca legea?
Așezare foarte bună față de mare, în doar 2 minute ajungi pe plajă. Vedere la mare, curățenie impecabilă, iar mâncarea... Hmmm, mâncarea este excelentă, coastele... O adevărată delicatese. Personalul merită nota 10. Recomand cu toată căldura.
Am gasit aici gazde excelente, personal amabil, care impreuna fac tot ce este posibil ca oaspetii sa se simta cu adevarat in vacanta ! In opinia mea este o locatie in care trebuie sa revii chiar daca statiunea ar putea prin grija edililor sa redevina ceea ce a fost inainte de '89, adica una din destinatiile de vacanta preferate a romanilor. Felicitari administratiei hotelului pentru grija lor fata de oaspeti !