Recenzii - Beluga
Rezumatul recenziilor
Pe malul mării, acest restaurant italian cu atmosferă rafinată impresionează prin locaţia de vis, servirea atentă şi preparatele din fructe de mare bine prezentate — inclusiv deserturi precum tiramisu sau Cusma lui Guguta. Curăţenia, muzica la volum potrivit şi terasa fac experienţa memorabilă, deşi preţurile sunt peste medie şi ocazional timpii de aşteptare pot fi lungi. Recomandat pentru cine romantice, familii şi iubitori de peşte.
A fost Τίνα Γιάγκου la Beluga în:
Tip de masă: Cină
Preț pe persoană: 200 lei+
Mâncare: 5
Serviciu: 5
Atmosferă: 5
Mese recomandate: Linguine cu fructe de mare, platou cu fructe de mare Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.09.2023
Servirea a fost ok, dar mâncarea, raportată la prețul din meniu, nu merită. Mâncare: 1 Servire: 4 Atmosferă: 2
Serviciu: Dine in Tipul mesei: Cină Preț per persoană: între 80 și 100 lei Mâncare: 1 Serviciu: 1 Atmosferă: 3
Tip de masă: Cină Preț pe persoană: 200 lei+ Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5 Mese recomandate: Linguine cu fructe de mare, platou cu fructe de mare
Ultimul update : 19.01.2025
Totul a fost în regulă, mâncarea a fost gustoasă, iar atmosfera plăcută. Ca și puncte slabe, au fost puține sortimente de ciorbe și bere. Acum nu știu, dar să vin la mare să mănânc supă de pui... poate că ar fi mai impresionant... dar nu cred.
O seară deosebită, personalul a fost extrem de amabil, iar mâncarea a fost extraordinară. Felicitări, ne-am simțit minunat la voi! 5 stele.

