Recenzii - Rest. Economu
Rezumatul recenziilor
Un local cu mâncare tradițională gustoasă, ciorbe remarcabile și terasă plină de flori; prețuri accesibile și proprietari implicați. Atmosfera e relaxată și prietenoasă, porțiile hrănitoare dar uneori mici. Probleme notabile la service: servicii inconsistente și cel puțin un incident de comportament neprofesional raportat; câteva feluri au fost sub așteptări (pui insuficient gătit). Recomandat pentru mâncare autentică și terasă liniștită, dar atenție la experiența servire.
A fost Anonym la Rest. Economu în:
Recomand cu toată încrederea, staff foarte amabil, care știu să fuste glumele , avem masa noastră în colț, acceptă cu cățel (noi avem teckel), mâncare ca la mama acasă Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Rest. Economu:
Locație curată, sau cel puțin așa părea. Este, de fapt, un fast food, ca majoritatea restaurantelor din Eforie Sud. Cartofii sunt congelați și plini de ulei, iar carnea este gătită pe fugă. Ciorbele sunt pline cu tot felul de ingrediente, astfel încât nu știi exact ce mănânci. La servire sunt câțiva băieți care, atunci când vin să îți ia comanda, nu par deloc chelneri. Cât am stat acolo, au greșit două comenzi doar î... Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Sunt mulțumit de servicii, prețuri accesibile și mâncarea este delicioasă! Recomand cu căldură!
Revin după 4 ani... mâncare super bună calitatea se menține) preturile sunt accesibile, recomand șnițel sau ciorba de fasole, sunt demențiale!!
The place looks lovely, lots of available seats, affordable prices. The pasta and pizza are awesome, the fries are welldone and tasty, tasty soups and tender meat. P.S. the portions are a little bit small but they are nourishing.
Locație curată, sau cel puțin așa părea. Este, de fapt, un fast food, ca majoritatea restaurantelor din Eforie Sud. Cartofii sunt congelați și plini de ulei, iar carnea este gătită pe fugă. Ciorbele sunt pline cu tot felul de ingrediente, astfel încât nu știi exact ce mănânci. La servire sunt câțiva băieți care, atunci când vin să îți ia comanda, nu par deloc chelneri. Cât am stat acolo, au greșit două comenzi doar în zona în care ne aflam noi, iar pe nota de plată finală am avut produse în plus față de ce am comandat. Concluzia: nu recomand!
Mancare 10/10, castravetii murati strong, dar nu prea le merge solnita de sare,in rest totul perfectpupici


