Recenzii - Pongal
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Pongal în:
Am ajuns astăzi la acest restaurant în urma recenziilor foarte bune! Este un loc mic și foarte frumos, amenajat cu gust. Pizza Polo și mititeii au fost delicioase! Cu toate acestea, am fost dezamăgită de papanași... gogoșile erau tare și îndesate, în loc să fie moi și pufoase! Dulceața a fost foarte bună, însă menționez că la o porție sunt 2 papanași, iar eu am cerut la 2 farfurii! Chiar i-am spus acest lucru doamnei... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Ciorbă de burtă cu smântână de casă!!! Atenție, celor care nu vă împăcați cu ea: schimbă complet gustul ciorbei! În rest, mâncarea este ok…
Am ajuns astăzi la acest restaurant în urma recenziilor foarte bune! Este un loc mic și foarte frumos, amenajat cu gust. Pizza Polo și mititeii au fost delicioase! Cu toate acestea, am fost dezamăgită de papanași... gogoșile erau tare și îndesate, în loc să fie moi și pufoase! Dulceața a fost foarte bună, însă menționez că la o porție sunt 2 papanași, iar eu am cerut la 2 farfurii! Chiar i-am spus acest lucru doamnei care ne-a servit! Îmi pare rău că, din cauza papanașilor, nu am putut acorda 5 stele!