Recenzii - Moritz Eis
Rezumatul recenziilor
A fost livinit lovinit la Moritz Eis în:
Există o gamă destul de mare de opțiuni vegane. Am luat un pahar cu un ciot și prețul a fost corect. Am încercat sorbetul de banane și afine și a fost minunat. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Michelle Bridi la Moritz Eis:
Personalul știe ce înseamnă vegan. Porțiile cu porumb sunt, de asemenea, vegane, ceea ce este bine. Calitatea înghețatei este, de asemenea, bună, dar pentru 20 de lei pentru o porție destul de mică, nu aș reveni aici... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 09.04.2024
Sorbeturile de fructe sunt vegane. Combinatii interesante de arome. Am incercat sorbetul de capsuni-menta-mac si de grapefruit. Grapefruitul a avut un gust intens, ca si cum ai musca direct dintr-un fruct proaspat. Poate un mic minus pentru pret: o inghetata costa 12 lei (=2,40 euro), iar doua inghetate costa 20 lei (=4 euro).
Personalul știe ce înseamnă vegan. Porțiile cu porumb sunt, de asemenea, vegane, ceea ce este bine. Calitatea înghețatei este, de asemenea, bună, dar pentru 20 de lei pentru o porție destul de mică, nu aș reveni aici...
Ultimul update : 30.08.2022