Recenzii - Makeba

Brânză, Supă, Pește

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 2564 comentarii

A fost Andrei T la Makeba în:

Mi-a plăcut foarte mult să iau cina la Makeba. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost puțin peste medie, datorită sosului pe care l-am ales. Berea și cocktailurile au fost perfecte pentru o seară caldă de vară. Cu siguranță voi reveni aici. Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Top-rated

Ultimul update : 31.10.2023

3.7 ★ din 10 comentarii
omri-f
31.10.2023

Burger delicios, cocktailuri foarte bune și personal foarte amabil. Recomand cu căldură!

andrei-t-3
31.10.2023

Mi-a plăcut foarte mult să iau cina la Makeba. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost puțin peste medie, datorită sosului pe care l-am ales. Berea și cocktailurile au fost perfecte pentru o seară caldă de vară. Cu siguranță voi reveni aici.

c-farmer7
31.10.2023

Am comandat o salată cu Halloumi de la Makeba. Spanacul și rucola nu erau proaspete, aveau un gust și un aspect dezgustător. De asemenea, bulgurul a fost înlocuit cu grâu fără să fiu informat sau întrebat dacă sunt de acord. Oțetul era, de asemenea, stricat. Actualizare: înainte să plec din local, proprietarul/managerul a venit foarte supărat la masa mea să verifice de ce am lăsat această recenzie negativă, deoarece ospătarul a mințit spunând că m-a întrebat cum e mâncarea, eu fiind cel care i-am spus că salata nu e în regulă când a venit să ia farfuria. Mi s-a cerut să nu mai calc vreodată în acel loc și cu siguranță nu o voi face! Proprietarul/managerul/chef-ul (nu mi-a spus cine este) a început să mă certe despre valorile și morala mea, practic numindu-mă mincinos și având o atitudine foarte nepoliticoasă și neprofesionistă. Am fost foarte dezamăgit de experiența avută la Makeba, care altfel are un meniu promițător.

Int Restaurants

Ultimul update : 22.02.2024

4.5 ★ din 547 comentarii
alin-salajean
22.02.2024

Clubul care îți oferă tot ce ai nevoie pentru o ieșire cu prietenii în oraș: muzică bună, oameni care zâmbesc și, mai ales, șansa de a-ți găsi iubita/iubitul.

razvan-rob
22.02.2024

Makeba... De fiecare dată revin cu plăcere! O locație faină, cu un personal extrem de prietenos! Pentru cei care nu ați fost încă, trebuie să mergeți!.. o să vă placă! Continuați munca bună, băieți! Ne vom întâlni cu siguranță vara aceasta!

andrea-hanna
22.02.2024

Acum câteva săptămâni ne-au spus că încearcă să nu mai servească băuturi cu paie de plastic (din cauza poluării și așa mai departe). Am văzut că unii oameni au fost dezamăgiți, dar apreciez foarte mult că barul a găsit o soluție: ieri băuturile noastre au fost servite cu paie drăguțe din hârtie. Felicitări pentru această decizie, Makeba! Ah, și tot personalul este foarte amabil, iar serviciul este rapid, dar chestia cu paiele chiar m-a impresionat!

Facebook
4.7 ★ din 563 comentarii
Foursquare
3.5 ★ din 37 comentarii
Tripadvisor
5.0 ★ din 263 comentarii
Restaurantsdb
5.0 ★ din 1144 comentarii

FAQ

Media notării acestui restaurant este 4.5, ceea ce înseamnă că Makeba este incredibil de bine apreciat de către clienții săi.

Uimitoarele Poze de la Makeba din Cluj-Napoca au fost introduse de către comunitatea de pe Meniu. Acestea îți arată sala de mese de la Makeba, interiorul, locația și, în mod evident, superbe Poze cu savuros gustări de la Makeba.

Restaurante bine cotate în apropiere de Cluj-Napoca