Recenzii - Makeba
Rezumatul recenziilor
A fost Andrei T la Makeba în:
Mi-a plăcut foarte mult să iau cina la Makeba. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost puțin peste medie, datorită sosului pe care l-am ales. Berea și cocktailurile au fost perfecte pentru o seară caldă de vară. Cu siguranță voi reveni aici. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 31.10.2023
Burger delicios, cocktailuri foarte bune și personal foarte amabil. Recomand cu căldură!
Mi-a plăcut foarte mult să iau cina la Makeba. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost puțin peste medie, datorită sosului pe care l-am ales. Berea și cocktailurile au fost perfecte pentru o seară caldă de vară. Cu siguranță voi reveni aici.
Am comandat o salată cu Halloumi de la Makeba. Spanacul și rucola nu erau proaspete, aveau un gust și un aspect dezgustător. De asemenea, bulgurul a fost înlocuit cu grâu fără să fiu informat sau întrebat dacă sunt de acord. Oțetul era, de asemenea, stricat. Actualizare: înainte să plec din local, proprietarul/managerul a venit foarte supărat la masa mea să verifice de ce am lăsat această recenzie negativă, deoarece ospătarul a mințit spunând că m-a întrebat cum e mâncarea, eu fiind cel care i-am spus că salata nu e în regulă când a venit să ia farfuria. Mi s-a cerut să nu mai calc vreodată în acel loc și cu siguranță nu o voi face! Proprietarul/managerul/chef-ul (nu mi-a spus cine este) a început să mă certe despre valorile și morala mea, practic numindu-mă mincinos și având o atitudine foarte nepoliticoasă și neprofesionistă. Am fost foarte dezamăgit de experiența avută la Makeba, care altfel are un meniu promițător.
Ultimul update : 22.02.2024
Clubul care îți oferă tot ce ai nevoie pentru o ieșire cu prietenii în oraș: muzică bună, oameni care zâmbesc și, mai ales, șansa de a-ți găsi iubita/iubitul.
Makeba... De fiecare dată revin cu plăcere! O locație faină, cu un personal extrem de prietenos! Pentru cei care nu ați fost încă, trebuie să mergeți!.. o să vă placă! Continuați munca bună, băieți! Ne vom întâlni cu siguranță vara aceasta!
Acum câteva săptămâni ne-au spus că încearcă să nu mai servească băuturi cu paie de plastic (din cauza poluării și așa mai departe). Am văzut că unii oameni au fost dezamăgiți, dar apreciez foarte mult că barul a găsit o soluție: ieri băuturile noastre au fost servite cu paie drăguțe din hârtie. Felicitări pentru această decizie, Makeba! Ah, și tot personalul este foarte amabil, iar serviciul este rapid, dar chestia cu paiele chiar m-a impresionat!


