Subway - Claremont
Subway
Descriere
Recenzii
Am apărut aici pentru a apuca un prânz rapid cu un prieten. Nu au fost niciodată un mare ventilator de metrou și această vizită nu a schimbat acest lucru. Am ales Snitzelul de pui care era frumos, dar, de asemenea, a avut salată și avocado pe sandwich-ul meu. Salată era limpede și amândoi aveau o nuanță maro. Fie sau amândoi aveau un gust ciudat "off" care a distrus sandwichul ca un întreg. Deși nu vina acestui metrou particular, există o problemă cu disponibilitatea lui Gherkins, care a fost dezamăgitoare.
Alimente previzibile (așa cum înseamnă a fi), dar nu sunt impresionat deloc cu calitatea pâinii. Metrofonul ar putea face mult mai gustos și să facă un efort pentru ca rola să fie sănătoasă. Umpluturile sunt bune. Cookie-urile par nesănătoase. Uninspiring, dar știi ce să aștepți și asta e ceea ce primești. Se deschide pe o parcare de masina pustioasa de lângă autostrada Stirling, dar există un metru minunat de parcare în cazul în care ați putea să vă mâncați sub.

