Nolita - Claremont

Vegetarian, Italian, Tapas
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Nolita

Nolita

Nolita
4.3 / 5 (1425 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Elisha

Cerere de rezervare pentru Nolita

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 1425 reviews
elisha-waelchi
13.08.2017

Nolita este cu adevărat de top notch italian! Meniul este oarecum scump, dar merită pentru calitatea alimentelor și a serviciului pe care îl obțineți la mese acolo. Ar recomanda cu siguranta!

uriel77
13.08.2017

A avut o seară minunată. Nolita este convenabilă - mai bună decât media - ristorante italiene în inima cumpărături a lui Claremont. Meniul este foarte bine prezentat cu o ofertă substanțială pentru cei cu alergii de la aperitive de a împărtăși la rețea și deserturi. Lista de vinuri este cuprinzătoare cu ofertele de la podgoriile și importurile locale din Italia. Personalul este cu adevărat prietenos cu autenticitatea italiană autentică. Dacă sunteți local sau vă simțiți un pic peckish în timp ce faceți cumpărături în Claremont, Nolita este o alegere solidă ....

wboehm-1
13.08.2017

Mâncarea de aici este acum bună, dar nu ceea ce era, la fiecare nivel al meniului, unele dintre mâncărurile vechi de stea au fost schimbate sau au plecat, fie pentru a economisi bani, fie pur și simplu bucătari noi, deci este încă mâncare bună, dar nu mâncarea mare a servit odată. Ca exemplu, pastele de crab nu sunt lumina, dar delicioasă a fost o dată, crabul este acum peste gătit, iar pastele de păr înger este acum spaghete, deci un pic de imitație palidă, de asemenea, meniul deșert nu are un interes.

smitham-elisha
16.10.2020

Incantator si delicios

renata-corti
13.08.2017

Într-o seară de marți, am mers la acest restaurant după ora 8:00. Au fost 5 dintre noi care doresc desert. Restaurantul a fost de aproximativ 2/3 plin. Au fost câteva mese mai goale și nimeni nu așteaptă în urmă. Ne întoarce să ne spunem că au alți oameni care așteaptă o masă. Suntem foarte dezamăgiți. Nu cred că mă voi întoarce vreodată să încerc. Am aflat că personalul sunt foarte snobi. În schimb am mers lângă Bellissimo, care este 2 uși pe drum și ne recepționează. Ne-au așezat la o masă de așteptare în timp ce pregătesc pentru o masă pentru noi.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: