Recenzii - Subway
Rezumatul recenziilor
Scor Total
2.9 din 5 Mediu | 48 comentarii
A fost Amelia Ureña la Subway în:
Experiență foarte plăcută :)
Sunt regulat la magazin și majoritatea personalului mă recunosc
Managerul mi-a dat cafea gratuită, deoarece sunt regulat acolo Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENZomato
2.7 ★ din 27 comentarii