Recenzii - Simbio
Rezumatul recenziilor
Este vorba de un restaurant care se mândrește cu o locație superbă, iar Marcel, câinele resident, adaugă un farmec aparte. Personalul este atent și prietenos, deși mâncarea nu impresionează în mod deosebit. Prețurile sunt destul de mari în comparație cu calitatea oferită. Cu toate acestea, restaurantul este ideal pentru un brunch, iar cafeaua este delicioasă. Oaspeții se simt confortabil într-o grădină interioară și serviciul este prompt și amabil. Din păcate, anumite preparate nu au impresionat în totalitate, însă experiența generală este una plăcută și recomandabilă.
A fost Anonym la Simbio în:
Recomand acest loc în special pentru experiența de mic dejun / brunch. Asigurați-vă că rezervați în avans. Atât interiorul, cât și grădina nu sunt foarte mari. Meniul este destul de scurt, dar cu opțiuni pentru orice gust - supe, carne, salate, paste etc. Plata cu cardul este disponibilă. Nu am fost foarte impresionați de burger. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Antonela Mihailescu la Simbio:
Multe țânțari, a durat 50 de minute până când mâncarea a ajuns. Am comandat 2 burgeri și 2 salate. Mâncarea a fost decentă, dar personalul nu era pregătit, am ajuns la ora 4 după-amiază, dar a trebuit să așteptăm până la ora 5 să plasăm comanda...Mai multe Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.04.2023
Multe țânțari, a durat 50 de minute până când mâncarea a ajuns. Am comandat 2 burgeri și 2 salate. Mâncarea a fost decentă, dar personalul nu era pregătit, am ajuns la ora 4 după-amiază, dar a trebuit să așteptăm până la ora 5 să plasăm comanda...Mai multe
Am mers la recomandarea hotelului și sunt bucuros că am făcut-o. Nu am fi găsit niciodată locul dacă nu l-am fi căutat, deoarece are o intrare mică și discretă în grădină. Personalul a fost prietenos, mâncarea a fost minunată, iar meniul a fost atât de...Mai mult
Simbio este un loc foarte bun pentru a merge la micul dejun. Este în afara drumurilor bătute, dar foarte frumos. Ouăle Benedict au fost foarte gustoase, iar smoothie-urile foarte răcoritoare. Aș recomanda să mergi aici cu siguranță!
Mâncare caldă care îți încălzește sufletul. Și locul este uimitor, o restaurare superbă a clădirii, o plăcere pentru orice entuziast de arhitectură. Burgerul naked este delicios.
Recomand acest loc în special pentru experiența de mic dejun / brunch. Asigurați-vă că rezervați în avans. Atât interiorul, cât și grădina nu sunt foarte mari. Meniul este destul de scurt, dar cu opțiuni pentru orice gust - supe, carne, salate, paste etc. Plata cu cardul este disponibilă. Nu am fost foarte impresionați de burger.
Ultimul update : 14.10.2023
Mâncare minunată! Am avut salată asiatică și rață destrămată. Nici măcar nu pot decide care a fost mai bună: Atmosferă primitoare, interior plăcut și o curte răcoroasă, umbrită. Îmi place acest loc!
Locație frumoasă și confortabilă pentru a lua masa. Am mâncat un burger cu halloumi, care este o opțiune decentă pentru vegetarieni. Personalul a fost foarte prietenos și de ajutor. Singurul minus, din punctul meu de vedere, este designul interior al locației. Minimalist este puțin spus.
Am fost la acest loc ca parte a unui brunch cu colegii mei. Cu așteptări foarte mici, am fost extrem de surprins și plăcut impresionat de cât de CONFORABIL era totul. Locul era plin, iar timpul de așteptare nu a fost deloc rău; ne-au făcut să așteptăm pe terasa din spate, care oferea o priveliște foarte frumoasă. Personalul a fost foarte drăguț și amabil, cu un serviciu elegant. După ce ne-am așezat, am comandat imediat. Am început cu o farfurie de Steak și Ouă, împreună cu un Mojito. Prezentarea a fost foarte bună, iar pâinea acră de pe farfurie s-a potrivit excelent cu ouăle. Cartofii prăjiți la cuptor s-au făcut foarte bine cu steak-ul, totuși trebuie să menționez că nu am fost întrebat cum vreau steak-ul sau ouăle, nici nu am avut ocazia să menționez asta eu însumi înainte ca chelnerul să dispară. Cu toate acestea, nu am de gând să scad puncte din cauza asta, având în vedere cât de ocupați erau. Tot ce a fost în micul dejun englezesc a fost gustos și delicios. Deserturile noastre au fost de asemenea fantastice, clătitele fiind extrem de pufoase, deși mi-ar fi plăcut să aibă mai mult sirop pe ele. Mojito-ul a fost grozav și el, dar ar fi avut nevoie de un strop în plus de suc de lime pentru a echilibra amaruiul. Per ansamblu, am savurat cu adevărat experiența. Cu siguranță aș reveni <3



