Recenzii - Dianei 4
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Dianei 4 în:
Un loc perfect pentru acest moment. Mesele sunt plasate cu o distanțare socială. Brunch-ul este până la 15.00 și mâncarea este delicioasă. Este potrivit și pentru copii. Aveți sprijin. Ar trebui să faceți o rezervare pentru utilizarea în aer liber. Prețurile sunt peste medie. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Raheem Muller la Dianei 4:
The place is nice and the food and service good overall, BUT be prepared to wait 2 hours to receive your food… terribly long wait which unfortunately overshadowed the rest of the experience (hence the mediocre rating). Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 03.04.2023
Am nimerit la brunch.... Mâncare de nota 10....locație frumos amenajată , locul potrivit pentru o ieșire liniștită
Bijuterie ascunsă pe o stradă laterală și în spatele unei porți. Părea să fie în mare parte localnici. Meniul este pe o tabletă cu descrieri ale fiecărui articol și asocieri recomandate. Cocktailuri bune, dar fiți conștienți de prețuri, de exemplu, dacă comandați un gin, acesta vine într-un pahar mare cu ardei roșu și rozmarin și meniul spune că vine cu o apă tonică. Proiectul de lege enumeră ginul, condimentele și tonicul separat. Prețul meniului reflectă doar ginul și condimentele. Pret meniu 17, pret factura gin 12 si condimente 5 plus 10 pentru tonic. Răsfățați-vă cu una dintre delicioasele limonade. Nu este cel mai ieftin restaurant din oraș, dar ne-a plăcut experiența. D
Am fost acolo într-o seară de joi.. locație excelentă, situată într-o clădire veche cu vedere la o grădină privată, nu departe de centrul orașului.. Am cerut câteva gin tonic. Muzica nu era prea tare si servirea a fost buna.....pacat ca speram sa mananc ceva si bucataria de la 21:30 era deja inchisa.. Poate voi reveni sa incerc mancarea
Ultimul update : 13.10.2023
Absolut perfect. Am luat supa de homar și tartar de sebass. Experiență culinară uimitoare. Ambianță plăcută și elegantă, atmosferă grozavă. Recomand cu încredere!
Acest loc este închis. Acum, în aceeași locație se află Casa Animaletto care are o intrare diferită pe Google Maps... acest loc a fost raportat la Google pentru a fi actualizat ca fiind închis, dar până acum nu a existat nicio reacție, în timp ce mulți oameni comentează noul loc în schimb aici.
The place is nice and the food and service good overall, BUT be prepared to wait 2 hours to receive your food… terribly long wait which unfortunately overshadowed the rest of the experience (hence the mediocre rating).
