Recenzii - Ivan's Bar&Grill
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Ivan's Bar&Grill în:
Mâncarea spectaculoasă și atitudinea proprietarului restaurantului! Coaste de porc, snitel de pui și paste au fost de-a dreptul delicioase! Recomand cu căldură acest loc! Mulțumim, Ivan, pentru tot, vom reveni curând! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.03.2023
Periferia foarte frumoasă! Mâncare bună! Personal prietenos! Papanași super buni! Prețul este mediu! Voi reveni!
Mâncarea spectaculoasă și atitudinea proprietarului restaurantului! Coaste de porc, snitel de pui și paste au fost de-a dreptul delicioase! Recomand cu căldură acest loc! Mulțumim, Ivan, pentru tot, vom reveni curând!
M-am întors din nou la comentariul pe care l-am postat luna trecută, pentru a atașa poza cu celebrele coaste. De fiecare dată când venim, rata de ocupare este peste 80%, ceea ce se datorează mâncărurilor foarte gustoase și proaspete. Un mic minus reprezintă serviciul lent.