Garlic Pub - București

Italian, Pizza, Internațional
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Garlic Pub

Garlic Pub

Garlic Pub
4.3 / 5 (5399 reviews)

Descriere

Acum zece ani, începe istoria restaurantului nostru. Am început doar cu etajul de jos, respectiv cu pivnița și pub-ul, de unde și numele de Garlic Pub. Între timp, am renovat și extins bucătăria. Astăzi, după mai mult de 12 ani, ne bucurăm de o terasă intimă și confortabilă și de un restaurant prietenos și familial.

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Bernardo

Cerere de rezervare pentru Garlic Pub

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 5399 reviews
taras30
03.04.2023

Am mâncat pește la Garlic Pub și am avut o toxiinfecție care m-a ținut două zile acasă cu medicamente de la doctor. De la început am observat că ceva nu era în regulă, bănuiesc că a fost un fel de pește reutilizat. De asemenea, menționez că nimeni din personalul restaurantului nu purta mască.

taras30
03.04.2023

Dacă dorești să guști cele mai bune anș malede sau un aperitiv foarte original și delicios, o supă savuroasă sau pizza, pește, friptură sau desert, acesta este cel mai bun loc unde să mergi! De fapt, orice ai alege să mănânci va fi... o alegere foarte bună. Este un restaurant de familie, cu toată familia lucrând aici! Personal foarte prietenos și o atmosferă foarte plăcută! Felicitări!

rkozey-5
03.04.2023

Am fost 6 persoane. Am așteptat 1 oră și 30 de minute pentru comanda noastră (în principal carne la grătar, nimic complicat și era mijlocul săptămânii, nu weekend). La final, ne era foarte foame și nu ne-au adus măcar pâine sau chipsuri. Am... fost nevoiți să-l alergăm pe chelner pentru a ne aduce ceva de băut. Când în sfârșit a sosit mâncarea la masă, eu am primit felul meu de mâncare după încă 15 minute și, cum toată lumea era extrem de înfometată, prietenii mei au început să mănânce. Eu am stat și am privit. Mi-au adus comanda, dar carnea era aproape rece și prea bine gătită (am avut miel). Niciun fel de scuze din partea chelnerului, nimic. NU MERGEȚI!

vieira-bernardo
03.04.2023

Un loc pe care ar trebui să îl eviți. Personal neinstruit. Am mâncat la ore diferite. Mâncărurile noastre nu au venit în același timp. L-am întrebat pe chelner ce s-a întâmplat și a spus că felurile de mâncare au venit așa din bucătărie și că el nu este...de vină pentru momentul prost. Mai mult, a spus că ar fi trebuit să-i spunem că ne dorim mâncărurile în același timp. Mâncarea este destul de bună, dar serviciul este conform descrierii. Una peste alta, o experiență proastă pentru noi. Nu recomand acest loc.

doe-john-restaurant6-1
03.04.2023

Pizza a fost aproape decentă, dar alte feluri de mâncare sunt groaznice. Carne de foarte slabă calitate pentru fripturi (carne veche congelată), cartofi prăjiți răi a.s.o. Un loc de evitat.

FAQ

Restaurantul oferă gratuit WiFi pentru vizitatorii săi.

La fața locului există un televizor / ecran pe care evenimente sportive sunt arătate.

Localul și spațiile sale sunt accesibile și, astfel, pot fi utilizate și cu un scaun cu rotile sau cu dificultăți fizice de acces.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: