Recenzii - The Brooklyn Firefly
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.08.2017
Mâncarea și serviciile au fost minunate! Am avut o petrecere grozavă de ziua de naștere. Revin in curand.
Totul despre acest loc este uimitor. Vedere excelentă, mâncare excelentă, servicii excelente. Cu siguranță voi veni din nou și din nou!
În general, mâncarea a fost medie. Burgerii erau mari, dar plătiți o primă pentru cartofi prăjiți. Aș prefera dacă doar măresc prețul și fac ca cartofii prăjiți să fie standard. Articolul inclus este chipsuri de cartofi. Mama și fiica mea aveau hamburgeri și au spus că sunt destul de buni. Aveam creveții umpluți care nu aveau prea multă aromă. Aș putea spune că am mâncat creveți și crabi, dar nu a fost prea multă aromă. Servirea a constat din patru creveți umpluți. Cu toate acestea, creveții erau soiul mediu pe care l-aș cumpăra pe piața mea locală. Au fost sfâșiați cu o minge de crab de mărimea unei linguri. A trebuit să plătesc o primă pentru brânză pe cartofi. Acest fel de mâncare era de 29 USD, pe care eram dispus să îl plătesc, dar am fost dezamăgit când a ieșit. Sau masa a fost de 95 USD (inclusiv un bacșiș de 15%). Aș dori, de asemenea, să adaug că am avut cu toții apă de băut. Cred că factura a fost cam prea mare când doi oameni din grupul meu aveau un burger. Cel mai bun lucru a fost să ia masa afară chiar pe apă. Am plecat cu mașina din centrul Virginiei pentru a lua masa și nu sunt sigur dacă ar trebui să o fac din nou. Doar pentru că.
Eram în oraș pentru a sărbători cea de-a 18-a aniversare a fiicei mele. Petrecere de 6 ani. Am cerut o masă de vizionare drăguță, dar, din păcate, nu s-au putut acomoda, deoarece a fost un weekend de bal - am înțeles. 2 mese cu scoici, 1 creveți prăjiți, 1 pește de piatră umplut, 1 creveți umpluți și 1 somon cedru. Totul bine, dar somonul era puțin peste vârf. Alanna, serverul nostru a fost grozav. Una peste alta, mâncare bună și timp