The Brooklyn Firefly

Pizzerie, Pizza, Jazz și Blues
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru The Brooklyn Firefly

The Brooklyn Firefly

The Brooklyn Firefly
4.0 / 5 (11205 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Corene

Cerere de rezervare pentru The Brooklyn Firefly

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 11205 reviews
rafaela-rutherford
08.08.2017

Restaurant destul de frumos, dar mult prea zgomotos. Mâncare foarte bună, dar nu excelentă. Marcasem grupul nostru ca o petrecere de ziua de naștere (nepotul meu este al 19-lea), dar chelnerul ne-a spus că nu au făcut nimic în ocazii speciale - o dezamăgire deoarece întrebarea a fost pusă când am făcut rezervarea prin Open Table. Un pic scump, dar cred că este de așteptat într-un weekend cald de vară.

moore-gina
08.08.2017

Mâncarea și serviciile au fost minunate! Am avut o petrecere grozavă de ziua de naștere. Revin in curand.

christian25
08.08.2017

În general, mâncarea a fost medie. Burgerii erau mari, dar plătiți o primă pentru cartofi prăjiți. Aș prefera dacă doar măresc prețul și fac ca cartofii prăjiți să fie standard. Articolul inclus este chipsuri de cartofi. Mama și fiica mea aveau hamburgeri și au spus că sunt destul de buni. Aveam creveții umpluți care nu aveau prea multă aromă. Aș putea spune că am mâncat creveți și crabi, dar nu a fost prea multă aromă. Servirea a constat din patru creveți umpluți. Cu toate acestea, creveții erau soiul mediu pe care l-aș cumpăra pe piața mea locală. Au fost sfâșiați cu o minge de crab de mărimea unei linguri. A trebuit să plătesc o primă pentru brânză pe cartofi. Acest fel de mâncare era de 29 USD, pe care eram dispus să îl plătesc, dar am fost dezamăgit când a ieșit. Sau masa a fost de 95 USD (inclusiv un bacșiș de 15%). Aș dori, de asemenea, să adaug că am avut cu toții apă de băut. Cred că factura a fost cam prea mare când doi oameni din grupul meu aveau un burger. Cel mai bun lucru a fost să ia masa afară chiar pe apă. Am plecat cu mașina din centrul Virginiei pentru a lua masa și nu sunt sigur dacă ar trebui să o fac din nou. Doar pentru că.

corene06
08.08.2017

Scufundarea crabului a fost sub medie, dar creveții aburi au fost minunați. Serverul nu a șters niciodată masa înainte de a scoate mai multe alimente. Apoi alergătorul a părut confuz când i-am rugat să scoată mai întâi plăcile murdare. Soțul meu a observat că clădirea se afla sub o presiune negativă a aerului cauzată de capota hotei de bucătărie (aspirată de ușile salonului bucătăriei) care a făcut ca aerul exterior fierbinte și umed să intre în restaurant atunci când ușile exterioare s-au deschis. Așezați-vă departe de uși dacă doriți aer condiționat. Scaunele în aer liber arătau frumos și duceau la un debarcader lung pe apă.

dickinson-scarlett
08.08.2017

Personal excelent, serviciu prietenos, rapid, locație excelentă, băuturile erau la fața locului

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: