St. Bernard's - Brighton
St. Bernard's
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru St. Bernard's
Recenzii
Am vizitat St. Bernard în fiecare an când vizităm Utah. Am fost extrem de mulțumiți de masa noastră, de serviciu și de ambianță. Anul acesta, când ne-am rezervat cina, site-ul nu a spus nimic despre modificarea meniului și formatului lor. De obicei, un târg gourmet care a fost minunat, cu multe antiparte și mâncăruri, ne-au oferit trei opțiuni pentru cină. Pui, friptură sau păstrăv. Același preț este atent. Cea mai bună parte a mesei a fost salata și antipasto. Am comandat friptura, calculând că masa va fi în continuare superbă. Mai întâi așteptarea a fost foarte lungă. Se pare că cineva l-a chemat pe chef bucătar ?? Fără backup pentru a vorbi. Managerul a asistat. Tăierea de carne a fost proastă pentru preț și NU fragedă sau de bun gust, a fost doar acolo. Buffed pentru a arăta mai mare cu cartofi. Desertul a fost o alegere din trei articole. Am ales cheesecake-ul. A fost ok. și o dimensiune frumoasă, fără niciun fler. Foarte dezamăgit de masa noastră și de schimbarea formatului. Singurul factor de răscumpărare a fost chelnerul nostru, care a fost excelent, în timp ce el și-a aruncat fundul servind mai multe mese singur. Nu ne vom întoarce. Cel mai mic lucru pe care îl pot face este să anunțe clienții în prealabil cu privire la modificarea formatului și a meniului
Un rasfat total. Cocktailuri la barul bibliotecii și o masă uimitoare la St. Bernard
Nu pot începe să listez problemele legate de micul dejun de luni trecută. În cele din urmă am fost „întâmpinați” de un server care ne-a spus că, atunci când am menționat că avem o rezervare, „nu am avut timp să verific opentable”. Apoi ne-a arătat spre o masă deschisă. Noi am stat jos. Am așteptat să mi se ofere băuturi, acest lucru nu s-a întâmplat. În cele din urmă, am încercat să iau cafea pentru soțul meu și nu au existat căni. Am fost îndreptat apoi către un suport pentru vase de pe bar, care avea cani. Am întrebat: „Sunt acestea curate?” Și mi s-a spus că sunt. Se pare că nu au fost. A trebuit să iau cafea în hol. Nu voi intra în producția de a încerca să obțin un ceai fierbinte cu cofeină. Mâncarea a fost ok în cel mai bun caz. Ouăle nu erau fierbinți. Produsele de patiserie aveau gust de parcă ar fi venit dintr-o cutie. Când soțul meu a vrut mai multă cafea și carafa din restaurant era încă goală, a cerut serverului să umple din nou carafa. Apoi, serverul a fost întrebat: „E și cafeaua din hol?” Presupun că poate tocmai a fost o dimineață într-adevăr liberă, dar având în vedere că nu au existat scuze sau chiar recunoaștere că aceasta ar fi putut fi o experiență culinară optimă, mă îndoiesc că
Serviciul a fost un personal excelent, prietenos și eficient. Salata etc. nu a fost grozavă, cu cantități limitate disponibile. Mâncare bună, dar porții mici. Doar trei intrări din care puteți alege. Cu atât mai bine când exista un meniu obișnuit. Nu merită banii. Veți obține o masă mai bună la grătarul Honeycomb
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

