Recenzii - Ris Pizzerie Si
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Ris Pizzerie Si în:
Mâncare excelentă, prețuri accesibile, terasă frumoasă, liniște, situată lângă un parc frumos. Servirea a fost foarte bună! Ne-a plăcut enorm!!! Mâncare: 4 Servire: 5 Atmosferă: 5 Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Mâncare excelentă, prețuri accesibile, terasă frumoasă, liniște, situată lângă un parc frumos. Servirea a fost foarte bună! Ne-a plăcut enorm!!! Mâncare: 4 Servire: 5 Atmosferă: 5
Am avut plăcerea de a lua prânzul într-un restaurant fantastic. Mâncarea a fost delicios de bună, meritând un solid 5! Serviciul a fost la fel de impresionant, de asemenea un 5, iar atmosfera a contribuit la o experiență culinară plăcută, primind tot un 5. Prețul per persoană a fost între 40 și 60 de lei, ceea ce mi se pare foarte rezonabil. Recomand cu căldură acest loc pentru o masă de prânz minunată!


