Recenzii - La Strada
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Strada în:
Prefer modul vechi de preparare a shaormei. Chiar dacă este bună, nu este la fel de practică de mâncat. Pâinea este așezată sub compoziție, ceea ce face mai dificil să o mănânci. Și pare că nu este nici la fel de gustoasă. Apreciez faptul că acum se folosesc caserole și pungi de carton! Am revenit pentru o shaorma și de data aceasta am fost foarte mulțumită! Pâinea nu a mai fost plasată sub compoziție, iar gustul a f... Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Alin Mimi la La Strada:
Este deja o glumă în fața clienților. În trecut, un hamburger costea 6 LEI, era uriaș și conținea tot ce trebuia. Acum, costă 12 LEI, e mult mai mic și conține doar o chiflă, o bucată de carne, 4-5 fâșii de cartofi prăjiți și 2 picături de ketchup. Din păcate, am aflat asta abia acasă, pentru că l-am luat la pachet. Un lucru e cert: a fost ultima dată când am cumpărat ceva de acolo. Mâncarea: 1. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.01.2025
Întotdeauna mă opresc când ajung în zonă, deoarece prețul și calitatea sunt echilibrate. Preț per persoană: 20–40 lei. Mâncarea: 5 Serviciul: 5 Atmosfera: 4.
Este deja o glumă în fața clienților. În trecut, un hamburger costea 6 LEI, era uriaș și conținea tot ce trebuia. Acum, costă 12 LEI, e mult mai mic și conține doar o chiflă, o bucată de carne, 4-5 fâșii de cartofi prăjiți și 2 picături de ketchup. Din păcate, am aflat asta abia acasă, pentru că l-am luat la pachet. Un lucru e cert: a fost ultima dată când am cumpărat ceva de acolo. Mâncarea: 1.
Ultimul update : 29.04.2022
Prefer modul vechi de preparare a shaormei. Chiar dacă este bună, nu este la fel de practică de mâncat. Pâinea este așezată sub compoziție, ceea ce face mai dificil să o mănânci. Și pare că nu este nici la fel de gustoasă. Apreciez faptul că acum se folosesc caserole și pungi de carton! Am revenit pentru o shaorma și de data aceasta am fost foarte mulțumită! Pâinea nu a mai fost plasată sub compoziție, iar gustul a fost absolut delicios!
Loc de servit masa, mâncare stradală, băuturi și gustări delicioase. Opriți-vă, nu veți regreta.
Locație bună, accesibilă, mâncarea este delicioasă, curat, personal amabil, prețuri rezonabile, de exemplu, o pizza mare are același preț, în alte locuri prețurile au crescut deja.
Mâncare bună hamburgeri nu-s cine stie ce mai este loc de îmbunătățire la ei an rest tot ok

