Recenzii - 10 Castle Street
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 24.07.2021
Ne-am bucurat de o masă superbă de duminică seara la Castle Street. Locul de desfășurare este pur și simplu uimitor, iar mâncarea a fost la fel de minunată! A fost foarte liniștită, așa cum ar fi de așteptat într-o duminică umedă și întunecată, la începutul lunii ianuarie, dar asta însemna doar că am avut și mai multă atenție din partea personalului minunat. Doi dintre însoțitorii mei au mâncat tradițional Roast Beef, în timp ce eu și celălalt însoțitor am savurat câteva dintre mâncărurile mai exotice oferite. Toată lumea foarte fericită! Cu siguranță ne vom întoarce și poate la prânz să ne bucurăm puțin de grădini
Am rezervat o masă timpurie la, dar nu ne-am dat seama că era ceai de după-amiază! Rezervarea nu a confirmat acest lucru, dar nici nu am verificat meniul care era o opțiune! Personalul a fost extrem de primitor, ne-au oferit să ne facă o rezervare la un restaurant din apropiere sau să așteptăm până am decis să așteptăm și ne-au dat o băutură pe casă și ne-au așezat în camera lor superbă lângă foc, ne-au luat comanda și de îndată ce au venit bucătarii, ne-au gătit mâncarea, iar noi mâncam, nu am putut cere altceva, ambianța din cameră a fost perfectă, muzica a fost frumoasă și personalul a fost grozav, friptura noastră a fost gătită la perfecțiune și am avut o aniversare de nuntă fabuloasă, va reveni cu siguranță



